Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szappannal hajat mosók, ti...

Szappannal hajat mosók, ti hogyan mossátok ki rendesen a hajatokból a szappant? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Párszor próbálkoztam, de eddig egyszer sem jártam 100%-os sikerrel. Kétszer hajat mostam a szappannal (kimondottan hajmosószappannal), majd almaecetes vízzel öblítettem. Már az edénybe lógattam a hajamat és abba nyomkodtam, akkor úgy ahogy kiszedte, de még úgy is összeállt a végén valamennyire foltokban. Én nem értem, másnak hogy sikerül szépen kiöblíteni. Tippeket szeretnék, hogy mire figyeljek oda, ti hogyan csináljátok stb. Még egy kérdés: festett hajra (ombré) is ajánljátok? Nem szedi ki a festéket, nem fakítja a színt, nem sárgítja be a szőkét?

Köszönöm a válaszokat. :)



2015. ápr. 13. 12:16
 1/2 anonim válasza:
0%
Dee nem értemm hogy miért mostál hajat szappanal. nincs sampon vagy ijesmi még a mosogatoszer is jobb elmondanám .......
2015. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Első! Olyanok válaszát várom, akiknek van ebben tapasztalatuk, nem pedig olyanokét, akik amellett, hogy nem képesek értelmezni a kérdést, azt sem tudják, mi az a samponszappan.
2015. ápr. 16. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!