Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet férfiaknál...

ArthurConanDoyle kérdése:

Hogyan lehet férfiaknál hosszú hajat rendesen beállítani?

Figyelt kérdés
Ezt értem úgy, hogy ne kelljen hozzá egyáltalán zselét használni, ha pedig igen, akkor is csak minimálisat. Elnézést előre is, ha a kérdés nem egyértelmű, vagy a válasz rá túl evidens, mivel eléggé laikus vagyok ezen témában.
2015. márc. 19. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
mire gondolsz? milyen hajat szeretnél?
2015. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így látatlanban azt mondanám, hogy mosás után szárítsd be és rögzítsd lakkal. A lakk nem csillog, mint a zselé. Milyen hosszú hajról és milyen fazonról lenne szó?
2015. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A zselé nekem sem jött be, ahogy egyre hosszabb hajam lett. A hajhab sem rögzítette normálisan. Igazából a wax és a lakk keverése valamint a hajvasaló 3-as a nyerő!


Viszont ha klassz enyhe hullámokat szeretnék bele, akkor este megmosom (ekkor már csavarodik picit elől meg oldalt) és reggel a rutinnál vizes fésűvel átmegyek rajta megint. Ez megszárad 15 perc alatt magától és 8-10 centinként lesz benne egy S hullám elöl meg oldalt és lakkozom Taft pirossal vagy feketével. A piros Cashmere touch 48h a kedvencem. Hátul meg "egyik oldalon" beletúrok és így lesz állítólag "sexy". - tehát csak lakkal is célba érsz.


fontos: mindig csak törülközővel szárítsd a hajadat, hajszárítót nem használj illetve a ne csillogós lakkot használj :P

2015. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!