Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestékkel érhetek...

Milyen hajfestékkel érhetek el tartós természetes vörös színt?

Figyelt kérdés
Próbáltam a Schwarzkopftól a krém és a habállagú terméket is de 2 mosás után nagyon kopott.. Tényleg csak a színleszívás a megoldás? És az tényleg megoldás? Úgy értem akkor tartós is marad vagy csak arra jó hogy a szín szépen jöjjön ki?

2015. ápr. 19. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A vörös kopik bármit is csinálsz. De nyilván kevésbé fog kopni ha fodrászkellékes professzionális festéket használsz és mellé valami jó színrögzítő sampont, szintén fodrászkellékesből.
2015. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vörös mindenképp kopik, melyik, kevésbé melyik jobban, de azt mindig teljes hosszon frissíteni kell. A Ha a természetes szín alatt a rezesebb, narancsosabb árnyalatokat érted akkor ajánott 9%-os oxidálószert használnod. Semmiképp ne próbálkozz drogériás festékekben menj fodrászkellékeshez és ott vegyél festéket. Három árkategória képviselői: Kallos KJMN (egy tubus 5-600 Ft, hajfestéknek tökéletes, de eléggé megviseli a hajat); BES HI-FI HAIR COLOR (1000-1500 Ft körül, szintén nagyon jó hajfesték, széles színskála, és jó hajápoló tulajdonságok); Wella Koleston Perfect (2500-3000 Ft,talán a legjobb hajfestéknek is hívhatjuk, olyan ápoló tulajdonságokkal rendelkezik, hogy szinte nem is érezni a hajat hajfestés utáninak). Remélem tudtam segíteni :)
2015. ápr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Húúúha ez aztán a széleskörű tájékoztatás! Köszönöm szépen erről szerintem keresve se találtam volna ilyen pontos információkat!
2015. ápr. 20. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!