Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 évesen lehet szolariumba...

14 évesen lehet szolariumba menni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 24. 16:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
14 éves kislány létedre, mondd, kinek akarsz bejönni a "szexi" barna bőröddel, Micimackónak, vagy Mickey egérnek?
2015. ápr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11 Milyen borproblemara? Az én labamon vannak pöttyök neha eltűnnek néha nem .A tesómnak is volt aki 18 eves es neki elmult minden pötty rolla .
2015. ápr. 25. 07:30
 13/15 anonim ***** válasza:
49%
ennyi idősen elkezded, és olyan 25 éves korodra ráncos, aszott, nutella árnyalatú vagy narancssárga bőröd lesz. és RÁNCOS, mint egy rinocérosznak. remélem, sminkeled is magad gazdagon. :) te tudod... :D
2015. ápr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nem értem miért kell így lekurni a fejét...

ha szoliba nem mész, mert nem ajánlott, de megtehetnéd egyébként, és napozásra sincs alkalmad, használj barnítókrémet. jó minőségűt, ne csillogósat, ne vidd fel vastagon és dolgozd el alaposan. ne kézzel, ronggyal. ha meg valaki olyan szerencsétlen hogy egy barnítókrémet se tud rendesen használni, akkor tökmindegy, hogy milyen szép a bőre. nem agysebészet, de könnyen el lehet kúrni. nekem mindig a csuklómon szokott foltos lenni. amúgy el tudom dolgozni jól.

2015. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én most 22 évesen kezdtem el szoláriumozni. nekem nagyon sokat javított pl az arcbőrömön, eltűntek a pattanásaim.
2015. jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!