Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Melyik krémet vegyem meg?

Smile_like_a_minion kérdése:

SOS! Melyik krémet vegyem meg?

Figyelt kérdés

A krémek: garnier pure skin, alverde clear anti-pickel sos serum

Ezen kívül milyen krémet ajánlotok még pattanásos bőrre?



2015. ápr. 29. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Pattanasokra a Dalacint azt hiszem az a neve, azt h lehet e meg kapni az nem tudom de nekem tinikent anno teljesen elmulasztotta:-)
2015. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem garnier pure active van és bejött.
2015. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az alverde szérum nem arckrém, azt csak a pattanásokra, helyileg pöttyözve kell kenni, nem az egész arca. ez ilyen pattanás leszárító szérum, ezért is van pici tubusban.

a garniernél nem tudom, melyikre gondolsz, mert csak pure active krém néven találtam arckrémet. ezt egész arcra lehet kenni.

tehát akár mindkettőt megvehetnéd. a garniert minden nap használhatnád, az alverdét meg csak amikor pattanásod van. mondjuk én nem ajánlanám egyiket sem nagyon, mert alkoholsak, ami kiszárítja a bőrödet. és akkor nem csak pattis lesz, hanem vízhiányos, hámló is. de azért próbáld ki, hátha bejönnek.

én inkább vennék egy gyógyszertári problémakezelőt (pl. akneroxid) és mellé egy alap, gyengéd hidratálót (pl. fabulon).

2015. ápr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pattanásos bőrre ezek a Garnier féle vacakok semmit nem fognak érni.

Patikába sétálj be és ott kérj BHA savas krémet, az való pattanásos, mitesszeres bőrre. Mellé kötelező a fényvédő használata, anélkül tönkreteheti a bőröd, szóval azt is vegyél.

2015. ápr. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezek a drogériás vackok nem fognak rajtad segíteni, max ideig-óráig.


Nekem ez vált be:

szex, kozmetikus, bőrradír heti 1X, természetes kozmetikumok: teafaolaj,kókuszolaj,shea vaj.

Arcmaszkok: méhecske által gyűjtött méz, agyag/iszap


Amióta organikus termékeket használok, mindenkinek ezt ajánlom, mert nem éri meg tartósítószeres, kőolajszármazékos krémmel kenegetni magad. Mert az később még több problémát szűr

2015. ápr. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Mondtad, hogy olyan termékeket használjak,mamiben a fentiek benne vannak. Tudnál pls nekem ilyen krémeket írni?
2015. máj. 1. 09:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Az akneroxidot mindenképpen próbáld ki, ahogyan már előttem is írták!

Nekem 100%-ban megszüntette a pattanások.

2015. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a Mannától veszem: szőlőmag-olaj; shea vaj; kókuszolaj stb
2015. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!