Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Chocolate Brown szoláriumrol...

Timi18 kérdése:

Chocolate Brown szoláriumrol van valakinek valami infókat, tapasztalata?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül a bérlet, hetente hányszor kell menni a kívánt szín elérése érdekében? Egy hónap elég a barnuláshoz?

2015. máj. 2. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia én nagyon szeretem. 95 Ft egy perc, bérlettel csak 75 Ft. Nagyon jó a flabélos álló szoláriumuk, serkenti a vérkeringést, így hamarabb barnulsz. Én háromnaponta járok öt percre, de két hét után már nagyon jó "tengerparti" színem lett. Most már heten egyszer megyek 6 percre. A szalonok is nagyon szépek, igényesek, kellemes a légkör. Szóval nekem bejött.
2015. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk 500 Ft 10 perc, 600 Ft 15 perc és minden +5 perc plussz 100 forint. Én szeretem
2015. máj. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csokiszoliba jarok, es kovetkezoket tudom mondani rola.

Voltam sima, nem csoki 0.3-as csoves szoliban, alig lett szinem. Csokiban is 0.3-as csokicsovek vannak, nagyon szep es egyenletes szinem lett. Ahova en jarok, ott 90Ft/perc. A berlet igy van itt, hogx egy 5 ezer forintos berletnel 5500 forintor kapsz (annyit jarhatsz le) :) szerintem jo, en szeretem. A csajszik normalisak, nagyon szupi szoli kremet is kaptam toluk. Szolik makulatlanok, volt hogy a szemem lattara fertotlenitettek. :) a barnulas amugy rajtam az elso 6p utan mar latszott. De en ritkan jarok, illetve mar nem megyek, hiszen jon a nyar, lehet napozni :)

2015. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!