Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke hajam állandóan...

Festett szőke hajam állandóan kibogozhatatlanra begubancolódik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Placentás hajbalzsamot, és Gliss Kur nem kiöblitendő balzsamot is használok, mégis nagyon nehéz kifésülni!

Ha nagy nehezen kifésülöm, akkor nagyon hamar megint összeáll csomóba! Van valami tuti kence rá? Bármit csak ollót NE!


2010. febr. 22. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet egy picit nem ártana vágatni a végéből. Próbálj hajpakolást, én is megszoktam vele szenvedni, de most voltam fodrásznál és mi tök jó hajpakolás sokat segített. Nekem is a barnába van szőke melír...
2010. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vasalod? lehet tényleg vágni kéne, de azis lehet túlzásba viszed a nem kiblítendő balzsamot, attól nekem is gubancos :S
2010. febr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: pakolás jó 5let szerintem is
2010. febr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én minden héten 1 éjszakát hajpakolással a fejemen töltök el :D használj hajvégápolót, plusz hajfény szérumot vagy olajat mert az megpuhítja a hajad és nem lesz annyira szálkás tőle.viszont ha a végei nincsenek felfrissítve vágással,akkor semmilyen csodaszer nem segít :)
2010. febr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!