Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Roaccutan tabletta-tapasztalat...

Roaccutan tabletta-tapasztalatokat szeretnék?

Figyelt kérdés

6.napja szedem a Roaccutant,30mg/nap annyira nem durva az arcom az orvos szerint elég lesz két hónapos kúra.A kérdésem az lenne hogy kinek mikor kezdett javulni az arca illetve romlani(olvastam hogy az első pár hétben rosszabodhat).

A másik kérdésem pedig h tényleg eggyáltalán nem lehet napra menni?Mi történik ha mégis?


2015. máj. 4. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem olyan durva az arcod, akkor ne szedd, mert nagyon durva következményei vannak.

Nem tudom, hogy lány vagy-e. De nőknél lehet meddőség is.

Egy-két hónapos kezelés ráadásul nem szokott elég lenni. Egy barátnőm szedte, neki egy évig kellett.

2015. máj. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10 hónapig szedtem, az első 3 hónapban csak rosszabb lett a helyzet. Utána kezdett javulni. Napra lehet menni, csak mindig 50-es fényvédőt kell használni. És 1-2 óránként kend is újra. Kétlem hogy elég lenne bárkinek egy 2 hónapos kúra, de majd kiderül 2 hónap múlva, aztán ha nem elég szeded tovább.
2015. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Úgy tűnik, a bőrgyógyászod nem túl tapasztalt, szóval érdemes lenne másikhoz menni.


1. Nem a súlyosságtól függ, hogy mennyit és meddig kell szedni.

2. Lehet nem is lenne szükséged a gyógyszerre. Egy másik bőrgyógyász talán nem találná annyira súlyosnak az aknéd, hogy felírja.


Hiába tisztul ki az arcod 2 hónap alatt, ugyanúgy be kell vinned a testsúlyodból kiszámított értéket, amit úgy kaphatsz meg, ha a megszorzod 120-al. Tehát ha 60 kilós vagy, akkor 120*60, azaz 7200 mg-ot kell bejuttatnod, tök mindegy, mennyi idő alatt. 7200 mg az 14 doboz gyógyszer. Ha 30 mg-ot szedsz naponta, és 60 kiló vagy, akkor 10 hónapig kell szedned, mert ha nem viszed be a megfelelő mennyiséget, vissza fognak jönni a pattanások.

Már leírtam a tapasztalataim itt, ha érdekel olvasd el:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__6760..

#6-os vagyok én.

2015. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!