Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha híznom kellene,...

Mit tegyek, ha híznom kellene, viszont már így is striás vagyok?

Figyelt kérdés

Elég vékonyka vagyok,164 cm és 46 kg.Szeretnék is hízni,viszont akármennyit eszek,egyszerűen nem ragad rám semmi.Meg hát a striákkal is vannak gondjaim.Tavaly nyár végén az történt,hogy hirtelen rám jött 3 kg (nem tudom hogyan),és a fenekem nagyon szépen "szétrepedt".De csak a jobb felem repedt inkább,a bal fenekemen alig van 2-3 db csík.De sajnos a combom belső részén is észrevettem,hogy vannak pici csíkok.Még mindig halványpiros-lilás,nem tudok velük mit kezdeni,de vékonyak.Szóval az a gondom,hogy mit csináljak ilyen helyzetbe?Hogyan rugalmasítsam a bőröm? Mert nyárra jó lenne,ha picit híznék,de már így se valami szép a bőröm,és nem is szeretnék tovább striásodni.

Előre is köszönöm a válaszaitokat! :)

14/L



2015. máj. 5. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
bocsi h műveletlen vagyok, de mi az a stria?
2015. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem híznod kell, hanem izmosodnod. Az, hogy nem megy rád semmi, azt jelenti, hogy neked ilyen az alkatod, ilyenek a génjeid, nem azért vagy vékony, mert alultáplált lennél.
2015. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem híznod, hanem formásodnod kell, ne keverd. Vagyis ne felszedett zsírban, hanem izomban gondolkodj: egészséges, vitaminokban és fehérjében dús ételek + testmozgás.

Használj testápolót és igyál elég vizet, teát, gyümölcslevet (2,5-3 litert), ezzel kicsit rugalmasabb lesz a bőröd.

Viszont a genetilailag nagyon gyenge a bőrszöveted, akkor nem sokat tudsz tenni.

2015. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm mindenkinek a válaszokat! :) Folyadékkal talán annyi a bajom,hogy én egyszerüen képtelen lennék még 2 litert is naponta meginni,mert egyszerűen nem érzek szomjúságot,meg amikor magamba "tömöm",akkor meg az a rossz,hogy minden órában wc-znem kell.Figyelni fogok az étrendre. :D
2015. máj. 5. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Használj nagyon zsíros testápolót a bőrödre reggel és este. Amíg lilás színű addig még el lehet tüntetni, akkor van gáz ha már kifehéredik, mert az akkor már örökre ott marad ://
2015. máj. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A lilásat se tudod már eltüntetni. Ki fog fehéredni, és senkit nem fog zavarni. Nekem is van belül a combomon (meg a fenekemen is), az egyik oldalon csak kettő, a másik oldalon vagy 5 darab, de soha senkit nem zavart, senki nem szólt meg érte, még csak meg se bámultak.


Illetve de, egyszer az 5 éves kis unokatesómmal játszottunk, rövidnadrágban ültem törökülésben. Odajön, megsimogatja a striáimat: ,,Szép, szép, csak egy kicsit sebes maradt!" :DD Azóta ez szállóige lett nálunk.


Ne aggódj rajta, tényleg igyál sokat, és kezdj el sportolni, hogy erősödj, formásodj.

2015. máj. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!