Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mehetek e alapozóban a bőrgyóg...

Mehetek e alapozóban a bőrgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Már régóta tervezem, hogy elmegyek mert az orrom piros és apró pattanások is vannak rajta ami nagyon zavar ezért ha csak 10 percre is megyek el itthonról már sminkelek. A bőrgyógyásznak elég lenne ha csak elmondanám a tüneteket de alapozóban mennék el ? Egyszerűen képtelenségnek tartom, hogy alapozó nélkül menjek végig az utcán :S

2015. máj. 10. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásznak az a dolga hogy megvizsgáljon, szóval ne alapozóban menj oda. Ez kb olyan mintha gatyában ülnél le a nőgyógyász elé... értelmetlen. Apró pattanások meg egyáltalán nem vészesek, lehet pont az alapozó okozza.
2015. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem is a pattanások amik nagyon zavarnak, hanem, hogy állandóan piros az orrom és nagyon elüt a bőr színemtől. Emiatt már 4 éve nem mozdultam ki alapozó nélkül a házból.
2015. máj. 10. 15:21
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs véletlenül a bőrgyógyászaton egy olyan hely, ahol lemoshatom és visszarakhatom az alapozót ? A nőgyógyásznál is van gondolom öltöző.
2015. máj. 10. 15:26
 4/9 anonim ***** válasza:

biztos van mosdó ahol le tudod mosni, ha ennyire muszáj

de a bőrgyógyásznak látnia kell az arcodat, nem elég a tüneteket elmondani

2015. máj. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ajj Istenem... Biztos van valami fertőtlenítős cucca, amivel töröl egyet, és volt nincs alapozó. Nem fog ilyenen fennakadni szerintem a mai világban. Utána meg visszaalapozózod a mosdóban.
2015. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Jaj istenem, neked inkább pszichológus kéne. Hidd el, az égvilágon SENKIT nem érdekel a te arcod, egy icipicit sem. SENKI nem nézi, sőt, észre sem vesznek. A bőröd meg persze, hogy ragyás, ha 4 éve alapozóval mázolod magad megállás nélkül. A bőrgyógyász pedig le fog cseszni, körbe fog röhögni, és nagyon pipa lesz, ha kencével a fejeden mész oda. Hülye vagy teljesen?
2015. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

bőrgyógyászhoz alapozó nélkül menj.

vagy ha van rá lehetőséged, mosd le a mosdóban a dokizás előtt.

az orvosnak látnia kell, milyen a bőröd valójában. az alapozót is megmutatnám neki, mert lehet, hogy az is pattanásokat okoz (akár te magad is átnézheted a komedogén indexeket az alapozó krémmániás adatlapján)

2015. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyásznak meg KELL vizsgálnia a bőröd. Nem fog úgy tudni véleményt mondani, hogy nem látja, hiszen a vörösség és a pattanások sokfélék lehetnek, sokféle típusúak, te meg nem fogod tudni laikusként úgy elmondani, hogy biztosan fel tudja állítani a "diagnózist". Minden kórházban, rendelőben van egyébként mosdó, szóval ott nyugodtan elmoshatod a rendelés előtt, vagy vigyél magaddal sminklemosó kendőt, és töröld le jó alaposan előtte.
2015. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én tavaly mentem először bőrgyógyászhoz, mert pattanásos korszakomban voltam.

Mégegyszer nem mentem oda, mert elkért 7000 Ft-ot (igen, magánbőrgyógyász volt)...


Alapozóban mentem. Semmit nem mondott, a fényviszonyok miatt ígyis-úgyis látta az arcomat.

Utólag lemoshattam volna, de így sem bánom.

2015. máj. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!