Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak is szőrös a feneke...

Másnak is szőrös a feneke (lányok)?

Figyelt kérdés
Légyszi normális válaszokat írjatok! Nagyon el vagyok keseredve, mert sűrű szőr borítja a fenekemet, és ha leepilálom vagy gyantázom, akkor pöttyös marad, és szinte sosem múlik el. Nem sötét a szőr, nem is annyira erős, de totál látszik, mert sűrű. A luximnál a legsűrűbb, és onnan tzerjed szanaszét kb a farpofák feléig. Onnan már elviselhetően kicsi a szőr. Érthetőbben mondva egy normál bugyi vonaláig szőrös. Mit tegyek?

2015. máj. 13. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az. Nem nagyon, de szoros. Nyugi, szerintem kb mindenkinek. El le szoktam borotvalni, de ha neked sok a szor, inkabb gyantazd le.
2015. máj. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrös, epilálni szoktam a külső részt, beljebb meg borotválom. Fertőtlenítőt használva nem lesz pöttyös.
2015. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek szőrös.
2015. máj. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Epilálás előtt és után is lefertőtlenítem hydrogen-peroxyddal, mégis pöttyös. Huhh most megnyugtattatok kicsit, köszönöm. :)
2015. máj. 13. 15:11
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Ez ne zavarjon:)

Tegyél ellene, és a párod értékelni fogja:)

2015. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

a hidrogén peroxid nem fertőtlenítő azért :D

én epilálom, és nem lesz pöttyös tőle igazán. erős, dús szőröm van.

2015. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"a hidrogén peroxid nem fertőtlenítő azért"

Hanem mi? Na mindegy is, tudom hogy fertőtlenítő , most ebbe a vitába ne menjünk bele, főleg így hogy halvány lilád nincs... Tuti leragadtál a hajfesték alapanyagnál, ugye?

2015. máj. 13. 16:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem összefüggően szőrös a teljes lábam,combom,fenekem. Én borotválok mindent.
2015. máj. 14. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek az.

Nagyon sokaknak a mellbimbó körül is.


Fertőtleníteni? Minek? Műteni készülsz? Szerintem tök felesleges, csak kiszárítod a bőrt.

Egy forró kádfürdő epilálás előtt szerintem okosabb ötlet. Tiszta is lesz, meg a bőr is jobban megnyílik.

2015. máj. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ipl és kezelés!
2015. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!