Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Nektek melyik a...

Lányok! Nektek melyik a kedvenc szőrtelenítési módotok?

Figyelt kérdés

A végleges szőrtelenítés nem ér, csak a borotva, szőrtelenítőkrém, gyanta, epilátor, olló, szőrnyíró gép, stb.

azt is írjátok le, mit hova használtok és milyen gyakran!



2015. máj. 13. 15:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gyanta.Honaljamon cukorpaszta.
2015. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
8,9: ezeket tudom en is, de akkor sem er. talan ha egy kicsit jobban belegondolsz, rajossz...
2015. máj. 13. 18:24
 13/16 A kérdező kommentje:
ne a sajnaljatok mar amiatt magatokat hogy par nap mulva ismet kell borotvalni! :((( hat akkor en meg mit mondjak? :$ este leborotvalom, mar akkor sem tudja teljesen eltuntetni, mert azok a hulye fekete pottyok ottmaradnak! :// reggel meg mar csinalhatnam ujra! :@@@
2015. máj. 13. 18:27
 14/16 anonim ***** válasza:
Gyanta+epilátor+borotva. Intim területet gyantáztatom,amit az nem szed ki,azt epilálom. Epilálom az alkaromat és a lábaimat,borotválom a hónaljamat. A borotvát utálom,de hónaljra az a legegyszerűbb. Epilálás előtt testradír,utána aloe firsttel lefújás,akkor nem gyulladnak be a szőrtüszők.
2015. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon-nagyon szőrös vagyok. A teljes lábamat,lábujjaktól combig,a karomat,hasamat,fenekemet,hónaljat borotválom,intim részt nyírom.
2015. máj. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
borotva és gyanta. gyantáztatni a lábamat szoktam de most győzködöm magam h 'ott' is megtegyem. a hónaljam borotva
2015. júl. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!