Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Se nem zsíros se nem száraz...

Se nem zsíros se nem száraz bőr? (Bővebben)

Figyelt kérdés
Szóval, az arcom rénézésre nem tűnik zsírosnak, nem fénylik meg semmi, de tapintásra mégis nagyon zsíros. Egyébként nincsenek pattanásaim és 28 éves vagyok. Ilyen bőrtípusra mi lehet jó?

2015. máj. 17. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem, most akkor zsíros vagy sem? Ha hozzáérsz zsíros lesz az ujjad? Mert akkor zsíros a bőröd, ha nem látszik is... Használj teafás arclemosót (The Body Shop).
2015. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Zsíros lesz az ujjam, köszönöm kipróbálom.
2015. máj. 17. 17:37
 3/8 A kérdező kommentje:

Most ezt olvasom: [link]


Kiemelném a lényeget belőle: "Minden bőrtípusra és bőrproblémáara ajánljuk"


Ez meg hogy lehet? Ha mindenre jó, akkor semmire.

2015. máj. 17. 18:22
 4/8 anonim ***** válasza:
én a paula's choice termékeket ajánlom. több termékcsalád közül van olyan, ami kifejezetten kombinált, zsíros bőrre való. lehet kapni kis tubusos kiszereléseket, deluxe minták néven találhatod őket. a 2%-os bha hámlasztó nagyon jól normalizálja a zsírosodást. nekem régebben extra zsíros volt a bőröm, amióta bha-t használok, kombinált lett.
2015. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

koszi nezegetem:


[link]


de uhh, 30ml es 3000 Ft...... van egy fogkremem ami 125ml-es eleg kicsike kis tubus, ahhoz kepest a 30ml. az 1 nap alatt elfogy.....


es nem szivesen koltenek 3000 ft-ot napi szinten ilyen termekekre, plusz a tonik meg stb.... nekem nagyon lehuzasnak tunnek ezek a termekek!

2015. máj. 18. 11:29
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazabol azt nem ertem miert van rairva hogy MInden bortipusra jo... akkor nem lehet hatasos! mert ugye akinek zsiros a bore annak ha eltunteni a zsirt oke, de akinek meg szaraz es rakeni akkor annak attol csak meg szarazabb lesz mint volt, mert az a kis zsirt is eltunteni ami van neki.... Valaki tudja olyan termeket ami zsiros borre valo csak arra es tilos szaraz borre hasznalni?
2015. máj. 18. 11:33
 7/8 anonim ***** válasza:

30 ml egy napra? :DDD nemár. nekem ebből 30 ml fél évig elég. egy sima nivea hidratáló is 50 ml, akkor az neked 2 napig elég? fogkrém meg arckrém nem ugyanaz...

amit belinkeltél, kombinált és zsíros bőrre ajánlott, oda van írva, vastag betűkkel...

2015. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
amúgy a 125 ml-t sem mondanám kis tubusnak... nem néztél te el valamit?
2015. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!