Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnek a pattanasok...

Mit tehetnek a pattanasok ellen ha igy jon ki? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
mindig vannak pattanasok csak idoszakonkent elmulnak...pontosabban menzeszkor...ez tuti igy van mert megfigyeltem mar..van erre valami, esetleg gyogyszer amivel egyensulyba lehetne hozni a hormonokat..vagy fogalmam sincs lehet hulyeseget irtam kerlek ne szoljatok be miatta..koszii

2015. máj. 24. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is mindig havi előtt lettem ragyás, aztán elmentem nőgyógyászhoz és olyan fogamzásgátlót írattam, ami jó a pattikra is és bevált.
2015. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is mensi néni környékén vannak pattanások.

használj rájuk akneroxidot!

én a fogamzásgátlót nem ajánlom, ha abbahagyod, a tízszerese fog visszajönni, nem beszélve az egyéb mellékhatásairól.

2015. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hat a fogamzasgatlorol nekem is ez a velemenyem sajnos de azert koszonom:)) a masodik pedig...hallottam rola sokan irjak hogy csodaszer meg nagyon jo..a kerdesem csak az hogy tudom hogy ketto vagy harom fajta erossegbw van..es nekem nem a hatamra meg a mellkhasamra kene hanem az arcomra akkor melyiket vegyem? es mennyi korubelul? es gyogyszertarban lehet kapni ugye? koszonoom
2015. máj. 25. 17:22
 4/4 anonim ***** válasza:
kétféle van, 5-ös és 10-es. szerintem először az 5-öset vedd meg, az gyengébb, és legtöbbször elég is a hatása. nekem sem kellett végül a 10-es. olyan 2000 ft körül kapható a gyógyszertárakban.
2015. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!