Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen módszereket és termékek...

Milyen módszereket és termékeket használtok hogy szép és üde legyen a bőrötök?

Figyelt kérdés

sziasztok!


Szeretném ha megosztanánk egymással hogy kinek milyen módszerek termékek váltak be, amikkel szép lett vagy amivel egészségesen ápoljátok a a bőrötöket.


HU az én bőröm mostanában olyan szép már bocsi hogy ezt ilyen beképzelten mondom de tökre örülök hogy magam jöttem rá hogy az én bőrömnek mi a legjobb.(arc)

Régen minden kenceficét rákentem a bőrömre tonic ,lemosózselé ,krém.De amióta csak egy sima gyógynövényes szappannal(levendulás naturland ) mosom az arcomat sokkal szebb.ÉS utána Helia D Normál bőrre való krémmel kenem be. (reggel-este)EZ a krém nekem nagyon jó mert rendbe tette a bőrömet.Régen a kozmi azt mondta hogy vegyes a bőrtípusom ,oké vettem rá kevert bőrtípusra való garnier krémet.Ugyanolyan pattis voltam sőt tiszta miteszer,DE most hogy egy sima normál bőrre való hidratálóval ápolom sokkal szebb .PAtti csak akkor jön ki ha koszos kézzel fogdosom az arcomat, vagy esetleg meg fog jönni ,vagy ritkán kajától.Ha tehetem minden nap bekenem estefelé mézes vizes cuccal ,pontosabban belemasszírozom a bőrbe ,majd olyan fél vagy akár 1 óra múlva lemosom vízzel és bekenem hidratálóval. A méz nagyon jó a bőrre fertőtleníti selymessé teszi ..Radírként mézes cukros keverék(egy héten egyszer).Este 6kor már érdemes elkezdeni a arcápolást mert ilyenkor már beindul a bőr regenerálódása.ezt egy újságban olvastam:P

Testre pedig kakaóvajas testápolót használok minden fürdés után.

Szóval nekem ez nagyon bevált ,lehet másnak nem ér semmit ,de örülnék ha ti is leírnátok hogy miket használtok hogyan ápoljátok a bőrötöket.

Nyilván egy egészséges bőrhöz hozzátartozik a normális életmód és táplálkozás ,de szerintem az is sokat számít hogy kívül hogyan gondoskodunk róla.Legalábbis nálam így van mert én a hülye krémekkel tisztítókkal csak rontottam a helyzeten.DE megint hangsúlyozom hogy lehet másnak pont ezek válnak be.(20/L)

szóval írjatok


2010. febr. 27. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem halolajtól lett nagyon szép

19/f

2010. febr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tizenévesen babaszappan. Most aloe-verás arclemosó gél a oriflame-től, nagyon jó. 26/N
2010. ápr. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!