Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nők, ha lenyírom...

Lányok, nők, ha lenyírom 10mmre a mellkas, hasszőrzetemet az úgy jó? 19/F

Figyelt kérdés
Ha számít közepesen izmos vagyok, nem szeretnem leszedni teljesen(semmi értelme nálam, gyorsan visszanő) így a rövidrenyírtra gondoltam. Köszönöm előre is a válaszokat! ;)

2015. jún. 13. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A rövidre nyírt elég hülyén szokott kinézni, inkább hagyd hosszan, az is jobb egy fokkal.
2015. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Jóóóóóóó
2015. jún. 14. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő szexi. :)
2015. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mondjuk felesleges lenyírni..a páromnak elég sok és dús szőr van a mellkasán, egészen a hasáig, engem nem zavar, szerintem férfias. Ha leszedné, nem nagyon komálnám a dolgot.
2015. júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó!
2016. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó. Én alapból nem szeretem a mellkas-hasszőrt, de a rövidre vágott még szúr is. Ha izmos vagy, ne rejtegesd, gyantáztasd le, az nem nő vissza egyből és több napig sima és szőrmentes a bőröd.
2016. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem se jó.

Ha lenyírod, akkor hamar visszanő, tehát borostás lesz, nem jó. Ha rövidre vágod, az is macerás. Meg az is megnő. Meg szerintem az szúrna is.

Inkább hagyd meg úgy, ahogy van. Szerintem úgy szexi, de te tudod.

2016. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!