Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyaraláson mik a kedvenc...

Nyaraláson mik a kedvenc sminktermékeitek?

Figyelt kérdés
Persze nyaraláson nem rakok fel még annyi sminket se, mint hétköznap, de mivel ödémásak a szemeim és elég picik is, minimálisan azért foglalkoznom kell a karikákkal és a kontúrozással is. Ezekre szeretnék konkrét tippeket, olyan márkákat és termékeket, amik nektek beváltak. Máskor is hasznát venném ennek, mert még télen is elmászik rólam a smink, nem hogy nyáron...

2015. jún. 15. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2 fő problémám van nyáron:

-nagyon izzadok

-allergiás vagyok, és gyógyszer mellett is óhatatlan, hogy gyulladjon, könnyezzen a szemem


Azt megemlíteném még, hogyha úszni, fürödni megyek, akkor semmilyen sminket nem teszek fel, max. ajakápolót, mert fölöslegesnek tartom


Így ami nálam eddig bevált:

-folyékony korrektorok (most épp Alverdés van, de azt már sztem kivonták a forgalomból) - alapvetően krémes, tömény korrektorokat használok szem alá, mert borzalmasan sötét karikáim vannak, de nyáron azok nem jók, mert érzem, hogy eltömítik a bőröm, és nem hagyják lélegezni, mikor így is már húzódik meg piros... a folyékony korrektor nekem kellemesebb érzés ilyenkor.

-vízálló szempillaspirál

-szemhéjtus - ebből eddig még a legolcsóbb is, amit próbáltam, tartotta magát, maximum a külső cicás vonal kopott kicsit le... most NYC-t használok, de eddig a "kínais" Lady Ann vált be leginkább

-krémpirosító -ezt is szinte csak nyáron használom... alapozózni nem alapozózom, mert leolvadna rólam, a por állagú pirosítók meg nem maradnak meg a bőrömön alap nélkül... mondjuk ebből is csak forgalomból kivont termékeim vannak, most épp a Rimmel Stay Blushed krémpirosítóit használom

2015. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyaraláson? Ugyanaz, mint minden nap: fényvédő, Essence Stay All Day folyékony korrektor a karikákra és kukoricakeményítő, mint "púder".
2015. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Strandra meg semmi, csak fényvédő.

(második)

2015. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

strandra csak fényvédő. sminkelni nem szabad, mert napozáskor káros a bőrre.

városnézős nyaraláshoz:

fényvédő, ásványi por állagú alapozó (bareminerals van, de a yamuna is jó), spirál, ajakbalzsam, esetleg pirosító.

2015. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!