Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki szeretném próbálni a krepp...

Ki szeretném próbálni a krepp papíros hajfestést (Szőkíteni akarom a hajam végét, úgyhogy világos barna papírt vettem)?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam hogy sötét hajon nem látszik. (Barna hajam van) Hogyan tudnám megcsinálni hogy látszódjon, vagy esetleg máshogy lehetne világosítani a hajam?

2015. jún. 16. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz hatásos. Vegyél rendes festéket vagy szőkítőt.
2015. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
házilag hogy lehet
2015. jún. 16. 14:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Nézz róla videót. De ha tapasztalatlan vagy menj fodrászhoz.
2015. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ombre hajat akarsz? Mert azt még egy kezdő fodrász sem tudja megcsinálni, nem hogy te otthon... menj jó/tapasztalt fodrászhoz.
2015. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak ey kicsit ki aaron világosítani a végét
2015. jún. 16. 16:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Krepp papírral hajat festeni... ráadásul szőkíteni... egyre jobb. Ez valami új trend? Ki tud nagyobb baromságot kitalálni a témában vagy mi? :D

Elmész fodrászhoz és megcsináltatod. Semmivel sem rosszabb a hajnak, mint minden más szart rákenni, ami nem arra való és még csak nem is hatásos.

Ha szőke lennél és egy bulira akarnál tarka hajat, még működhetne is, bár elég ergya lenne úgy is. :D Barna hajon akkor látszana, ha előtte le lenne szívatva a hajad. De azzal az erővel már igazán megcsináltathatod normálisra a festést inkább. :D

2015. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jobban károsítja a hajad, mint egy rendes festék. Nem éri meg. Ne próbáld ki, mert úgyse tart sokáig, a következő hajmosást se éri meg. Nem ajánlom.
2015. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem mehetek fodraszhoz
2015. jún. 17. 07:39
 9/10 anonim válasza:

Szia!

Ha még aktuális,akkor én tavaly a barna hajamra rózsaszín(!!!) krepp-papírt vettem.Bealufóliáztam a fejem félórára,megszárítottam és semmi....gondoltam akkor megmosom a hajam.Másnapra látszott kissé a rózsaszín.Ezek után minden hajmosás után sokkal jobban látszott.Szerintem érdemes kipróbálni,de készülj rá,hogy nem 2 napig fog látszani.

2015. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is a barna hajamra rózsaszínt vettem(sötétet) es nagyon jól jött ki, nekem tetszik
2017. márc. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!