Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyajegy eltávolítás?

Anyajegy eltávolítás?

Figyelt kérdés

Van pár anyajegyem, amiktől meg szeretnék szabadulni, mert nőnek, vagy rossz helyen vannak.

Vannak tapasztalataitok (leginkább a lézerrel történő eltávolítás érdekelne)?



2015. jún. 25. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a plasztikai sebész nem ajánlotta a lézert mert égési heget hagy. Szikével szebben le lehet szedni.

Egyébként bőrgyógyásszal konzultálj, aztán irány a sebészet.

2015. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem eltávolítottak 2 nagy anyajegyet sebészeti úton (magyarán:kivágták xd) egy éve és már csak egy-egy kis vékony csíknyi heg látszik.Nagyon gyorsan gyógyult,a műtét pedig egyáltalán nem fájt,hisz az érzéstelenítőtől semmit nem éreztem.A legtöbb orvos is az anyajegy kivágását ajánlja,mert ha lézerrel tüntetik el utólag nem vizsgálhatják meg,hogy minden rendben volt az anyajegyel.

Szerintem gondold át,hogy biztos lézerrel akarod eltüntetni,hisz a lézeres eltávolításnak is maradnak nyomai.

2015. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ha kivágják, akkor össze is kell varrni. Azt meg kiszedni. Amit meg nagyon nem akarok, így is rosszul vagyok a tűktől, meg az orvosi eszközöktől. (Elájulok, magyarul.)
2015. jún. 25. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Javaslom ezt olvasd végig és mérlegelj mi a fontosabb neked...

[link]

2015. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mindenképpen sebészi úton szedesd le, már csak azért is, hogy a gyökerét is szépen kivegyék. Nekem májusban volt, a gyökere szinte nagyobb volt mint ami kilátszott. Én is rosszul szoktam lenni a tűtől, viszont itt az érzéstelenítő után az égvilágon semmit nem érzel, így egyáltalán nincs okod az aggodalomra. A varrat kiszedése pedig egy pár másodperces dolog....
2015. szept. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!