Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok nektek mi a hajmosási...

Lányok nektek mi a hajmosási rutinotok?

Figyelt kérdés

ugy ertem, hogy hanyszor raktok sampont, es utanna meg miket?

en 2x sampon, utanna balzsam es utanna pakolas :)


2015. jún. 28. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szimplán jól megmosom samponnal 1x, rajtahagyom 2-3 percig, majd alaposan leöblítem. Utána megfésülöm, hagyom kicsit száradni, majd bekenem hajvégápoló olajjal, és kontyba rakom. Pár óra alatt megszárad. Ha sietek, akkor nem fogom össze, úgy 15 perc a száradás :)
2015. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hajmosás előtt általában fel szoktam rakni pár órára kókuszolajos, néha valamilyen más pakolást, (pl. mézes-fahéjas) vagy ha lusta vagyok, akkor mosás előtt fél órával almaecettel befújom. Hajmosásnál ha valami pakolásoztam előtte, akkor 2-szer samponozok, a balzsamot legtöbbször elhagyom, mert vékonyszálú a hajam, és alapjáraton is könnyen lelapul. :D

Aztán ha megszáradt a hajam, akkor kifésülöm, és a végeket bekenem valamilyen könnyű olajjal, majd befonom/kontyba rakom, és úgy alszom. :)

2015. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyszer sampon, aztán balzsam. Utána 1-2 órát "turbánban" a fejemen van a törölköző, majd megszárítom. Semmi mást nem használok rá, a fodrász szerint olyan tökéletes állapotban van a hajam, hogy nem is kellett most vágnia belőle (5 hónapja lett levágva)

Míg nagyon hosszú volt (fenékig érő) addig használtam rá kifésüléskönnyítőt is. De mostmár, hogy csak váll alá ér, nincs szülségem rá.

19L

2015. jún. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2x samponozom, utána balzsam és hagyom megszáradni, aztán teszek rá egy kis argán olajat.
2015. jún. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
általában előtte 1-2 órára teszek rá argánolajat, aztán simán megmosom 1x, utána balzsamozom. vizesen nem fésülöm, nem szárítom.
2015. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-szer samonozok, de csak a hajtövet, a többinek elég a samponos víz, ami végigfolyik rajta. Utána vagy bal5sam, vagy pakolás, utóbbit tovább hagyom hatni. Mikroszálas törölközőbe csavarom, hagyom egy fél órát, majd megszárítom, és hajvégápolót teszek rá.
2015. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszer samponozok, majd pakolás. Teszek rá kifésülősprayt, a hosszára egyenesítőkrémet (másként száll és szétáll), a végekre hajvégápolót. Megszárítom és lazán összefogom.

Derékig ér

2015. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!