Mi a napi rutinod?

Figyelt kérdés

Minden területen, arctisztítás, bőr-, köröm-, fog- és hajápolás, fürdés/zuhanyzás, milyen gyakran és mivel szőrtelenítesz így a nyáron, szoktál-e napozni, milyen gyakran mész kozmetikushoz, szemöldökszedés, szolizás, bármi.

Tudom, hogy sok kérdés, de szeretnék összeállítani magamnak egy napi/heti/havi rutint, egy kicsit jobban odafigyelni magamra, hiszen nyáron rengeteg időm van ilyenekre.

17/L


2015. jún. 29. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
fiukent kifejtenem az enyemet is, mivel eleg osszetett es bonyolult. reggel 8-kor keles, 9-kor zabalas, delig fifa, estig 6-ig foci, 6-tol meccs nezes, ejfeltol vedeles. 20/F
2015. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Éjféltől vedelsz, aztán nyolckor felkelsz? :D Jól bírod.
2015. jún. 29. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:
hat igen, most vagyok eletem formajaban. :)
2015. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most nyaron..

Reggel felkelek, 8-9kozott, lustalkodok:D kb. fel orat. Utana irany a furdoszoba, tusolok minden reggel, arctisztitas, fesulkodes(altalaban csak osszefogom a hajam, ha itthon vagyok) feloltozom, tv-t nezek, gepezek. Delben ebed, utana elmosogatok. Delutan, ha epp nincs programom, tv-zek, rajzfilmet, filmeket nezek, szeretem rendezgetni a szobamat, takaritani:D..szoval amihez epp kedvem van. Semmi megeroltetot nem szoktam csinalni. Van, hogy mar delelott bemegyek a varosba, ha epp dolgom van, vagy vasarolni stb. Gyakran talalkozom a baratnoimmel, szoval ne gondold, hogy egesznap henyelek:) Ha epp voltam valahol, valtozo, hogy mikor erek haza. Vacsora, tusolas, tv, facebook...alvas. Olyan 11korul szoktam lefekudni, altalaban. De van mikor elter, persze.

Igazabol nincs kimondott napi rutinom:d


Arctisztitas rendszeres, reggel-este, mindennap, de szerintem minden normalis embernel... Mivel szaraz a borom gyakran hasznalok testapolot, ezt estenkent alkalmazom + labkremet. Mukormom van, de csak sima francia..szvl azt kormos csinalja, 3hetente. Tervben van a pedikur, amugy a labkormeimet is kb. 2hetente le szoktam vagni. Magamnak sosem festem. Reggel is meh este is mosok fogat. Hajat hetente 2szer mosok, mert muszaj.. Idonkent ricinusolajat rakok ra pakolaskent, hajvegapolot hasznalok, egyebet nem.

Ami a szortelenitest illeti, borotvat hasznalok, honalj 3naponta, nem szeretem,ha borostas. Intim terulet szinten hetente, karomat is, altalaban a labamat is hetente, de elofordul, hogy egy het alatt ketszer is, oltozkodestol is fugg. At fogok terni a gyantara, hatha jobb lesz:D..

Kozmetikishoz 3hetente/havonta jarok attol fugg,hogy kerek idopontot. Kozben en igazitom a szemoldokomet.

Szoliznk ritkan szoktam..mindig elhatarozom, aztan kozbejon valami. Pedig nem artana, mert igen feher a borom.


Van meg kerdes?:ddd

18L

2015. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Felkelés, mosdó, arcmosás sima vízzel, teázás, öltözés, fogmosás, hajcsinálás.

Esténként vagy edzés után fürdök. Kb. 4 naponta mosok hajat. A lábamon gyantázni vagy epilálni szoktam kb. 2-3 hetente. A hónaljamat borotválom 2-3 naponta (télen ritkábban). Körömvágás szükség szerint (sima, rövid körmöm van). Nem szeretek napozni, nem járok szoliba, se kozmetikushoz.

2015. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

reggel, ha nagyon megizzadtam éjjel, akkor letusolok, de ha el kell mennem valahová, akkor mindig letusolok. arctisztítás habzó arclemosóval, utána bioderma tonik, színezett fényvédő, és ha elmegyek valahová, akkor egy kis szempillaspirál, pirosító, ajakápoló is felkerül.

este lemosom a sminket micellás vízzel. aztán fürdök, akkor is, ha reggel is megtettem. fürdés közben olajos arclemosó, utána habzó arclemosó. heti egyszer bőrradírozok fürdés közben, és 2 naponta fürdés közbeni testápolót használok. heti egyszer sima testápolót is kenek fel, és heti egyszer epilálok. nyáron szoktam önbarnítózni, az külön procedúra. fürdés után tonik az arcomra, majd pattanástalanító, vagy hámlasztó vagy szérum. várok minimum fél órát, aztán lefekvés előtt teszek fel hidratálót. heti egyszer-kétszer fürdés után agyagos arcmaszkot teszek fel, mert alapjáraton zsíros a bőröm, 20 perc múlva lemosom, és csak utána teszem fel a többi terméket.

hajat mosni két naponta szoktam, sampon-balzsam, néha mosás után hajápoló olaj és aloe gél. heti egyszer hétvégén hajpakolást teszek fel. ionos hajszárítóval szárítom, de ha meleg van, akkor nem szoktam.

minden reggel és este fogat mosok, ha van rá lehetőségem, akkor napközben is egyszer.

körmömet általában festem, fürdés után vágom és reszelem formára hetente-kéthetente, utána felpuhítom a köröm körüli bőrt, rózsafa pálcikával eltávolítom a körömre tapadt részeket, és feltolom. utána körömápoló olaj vagy balzsam. másnap szoktam festeni, alaplakk, két réteg színes lakk, és végül fedőlakk. sok idő, míg megszárad, közben tv-zek, gépezek, filmet nézek. : D ez így kb. bírja 4-5 napig, utána ha már pattog le, akkor lemosom. körömápoló balzsamot vagy olajat akkor is szoktam kenni, amikor lakkozva van a körmöm, kb. minden kell, mert különben kiszárad a sok kézmosástól, és nagyon ronda lesz.

szemöldökömet magamnak szedem, az újranövő szálakat húzom ki csipesszel, ha látom, hogy elkezdett kinőni. : D

kozmetikusoz évszakváltásonként szoktam menni a kozmetikus ajánlására, mert az otthoni arcápolási rutinom is több lépcsős, profi rutin. hajat vágatni 3 havonta szoktam, hogy a töredezett részektől megszabaduljak. festeni 2-3 havonta szoktam magamnak.

szolizni, napozni nem szoktam, mert féltem a bőrömet. nyáron sima városi sétálgatáshoz is naptejet kenek a ruhából kilógó testrészeimre, az arcomat pedig télen nyáron, egész évben fényvédőzöm. a bőröm fehér, könnyen leégek, ráadásul hámlasztok (nyáron nem), és ráncos és melanomás sem szeretnék lenni a naptól vagy szolitól. az önbarnítóval viszont szép a színem, de csak nyáron nyomatom.

2015. jún. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!