Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy ne legyen...

Neked Csak Garage kérdése:

Mit csináljak hogy ne legyen karikás a szemem alatt kozmetikai szerek nélkül?

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia sajnos én is ezzel a problémával küzdök és nemrégiben kipróbáltam rá egy szemkörnyékápoló krémet, ami enyhítette a karikákat. Azt is észrevettem, hogy amióta barnább színem lett, halványodtak a karikák és már alig kell rá használnom kozmetikai szereket. :) Ezért azt tanácsolom, hogy feküdj ki barnulni egy kicsit :)
2015. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt kéne megtudni, mitől karikás.


Lehet fogyástól: fogyókúránál először a barna zsírszövetet veszítjük el, ami pont a szemhéj alatti részt tölti ki. Ilyenkor sokat nem lehet tenni, normális étrend és a súly stabilizálódása után van esély, hogy ez is javul.


Kialvatlanság, elégtelen alvás: értelemszerű, próbálj többet aludni, rendszert követve: minden nap ugyanakkor feküdj le, kelj fel, és közte legyen elegendő idő... Ha rosszul alszol, akkor lehet próbálkozni jobban szellőző szobával, csendesebb hellyel, jobb párnával stb.


A folyadékfogyasztás is segít, illetve nekem a sok nyers ételtől (zöldség-gyümölcs) jobb lett.

2015. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sok víz, kevés üdítő, egészséges kaják, pihenés

de ha genetikailag ilyen, akkor ez sem fog segíteni, csak a smink vagy szépészeti beavatkozás (belső szemzug feltöltés)

2015. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
régebben én is ezzel küzdöttem. nekem az segitett, hogy uborkát és krumplit raktam a szememre kakrikázva
2015. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 toldy miklos válasza:
a karikás szem jelezhet betegséget , valami gyulladást a szervezetben.ha sport, méregtelenítés és pihenéstöl mellet sem múlik érdemes kivizsgáltatni.
2015. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Alvás, nyugalom, megfelelő étrend, sok víz ivása...


Egyébként, ez egy örökletes hajlam. Nézd meg anyukádat, nagymamádat, ha nekik is hasonló, akkor sajnos te sem tudsz sokat tenni ellene. :(

2015. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!