Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi társaim, Ti hogy fogadtá...

Férfi társaim, Ti hogy fogadtátok amikor csajotok fél oldalt felborotvált fejjel ment haza? És csajok ti miért csináljátok? Miből gondoljátok hogy ez jól néz ki és nőies?

Figyelt kérdés

#párkapcsolat #hajviselet #féloldalt felborotvált fej
2015. júl. 8. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Biztos adtam volna két jó nagy fülest neki, legalább szólt volna, mire készül!
2015. júl. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nagyon csúnya. Nekem sose lesz ilyen az biztos.

Egy barátnőm csináltatott ilyet. Egy-két napig élvezte, tele tette képekkel a fb-ot, azóta meg takargatja és alig várja, hogy visszanőjön.

Egyébként biztosan van, akinek jól áll és illik a stílusához. De akkor annak tényleg olyan stílusúnak kell lennie.

Legtöbben meg divatból csinálják csak.

Én egyébként ha megyek fodrászhoz mindig elmondom a páromnak, hogy mit fogok csináltatni. Főleg, ha egy nagyobb változásra készülök. Nem az engedélye miatt. De nekem természetes, hogy ilyeneket megbeszélünk és kikérem az ő véleményét is.

2015. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Már csak a tetkó, piercing, fekete bőrcuccok és a kincstári bakancs hiányzik hozzá. :D

Borzalmas.

2015. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Nos, amúgy is mentem volna fodrászhoz, és gondoltam, most vágatok valami vagányabbat. Ezért lett ilyen (egyébként ezt nem BOROTVÁLJÁK, csak felnyírják hajnyíróval). Nekem tetszik, kész. Nem foglalkozom azzal, hogy ki szerint néz még ki jól, vagy ki szerin nőies, vagy sem. Férfinak még nem néztek ilyen hajjal, úgyhogy gondolom nem is nézek ki férfiasan.

A párom megmondta őszintén, hogy szerinte volt már jobb frizurám is, de egyébként sosem volt szokása, hogy beleszóljon abba, hogy hogyan hordom a hajamat, vagy hogyan öltözködöm, vagy bármi hasonló. Ha ilyen lenne, nem is lenne már a párom.

2015. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

nem tudom ti hogy vagytok vele, nálunk szokás a kommunikáció. azaz ilyen nem történne, mivel tudná, hogy fodrásznál vagyok és mik a szándékaim. ha ilyen indittatásom lenne, megtenném akkor is ha neki nem tetszik. de ilyen nem fordulna elő, hogy ekkora lépést teszek meg a külsőmben és nem is szólok neki.

igazából nekem se tetszik az általad leírt haj, de mindenkinek szíve joga olyat vágatni. persze sok év, mire újra egybenő a többivel. de mondom,a kapcsolat alapja a kommunikáció

2015. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Az én férjemnek nagyon bejön. Legutóbb pont ő csinálta meg az én hajamat is. Ja, hiszen ő is tetkós piercinges pasi, így mindjárt más :). Amúgy meg azt gondolom, hogy akinek nem tetszik, annak nem muszáj az én fejemet néznie.
2015. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk azért csinálják mert arra vágynak? Gondoltál már erre?

Onnan gondolják, hogy tetszik, hogy NEKIK TETSZIK. A hajvágást meg szerintem baromira nem az irányítja, hogy mitől lesz nőies.

Nekem fenékig érő hajam van és az istenért le nem vágatnám, de nem azért mert nőiés vagy mert egy férfi nem akarja, hanem azért mert NEKEM ÍGY TETSZIK.

2015. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Ja, meg rohadtul nem akar minden nő nőies lenni, ezt el kellene végre fogadni. Vagy ha ez nem megy, akkor legalább beletörődni és tudomásul venni, mert nincs nagyon más választásotok.
2015. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Hát én biztos elszörnyülködnék.

Szerintem ocsmány, de ha valakinek ez jön be akkor hordja de én biztos kiakadnék ha csak így beállítana.


Akinek ilyen a stílusa tetkós, pc-s meg rocker annak ez nagyrészt bejön mert ,,vagányabb'' de az átlagnak nem igazán tetszik.

Stílus függő pl.: a gyúrós pasiknak a gyúrós csajok is nagyon bejönnek az átlag nagy részének viszont túl izmosak. Akinek valami tetszik az a másik nemen is tetszik neki lásd a példa alapján.

2015. júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Most ezt úgy mondom, hogy elképzeltem magamon ezt a fajta hajstílust, és nagyon ocsmánynak találtam...


neked nem mindegy, hogy más lánynak mi tetszik? Nekik ez tetszik. Gondolom, pont nem neked akarnak tetszeni, és megtalálták a stílusukat. Amúgy tényleg van, akin tök vagányul néz ki, és nagyon passzol a stílusához. Láttam egy csajt múltkor a metrón, ilyen haja volt, közben a haja másik vele tűzvörös-kék mintás, a cuccai színesek, tetkós-bakancsos. Ott nagyon egyben volt, még akkor is, ha nem az én stílusom, és én soha nem csináltatnék ilyen frizurát.

De már én is csináltattam olyan frizurát, ami a páromnak nem annyira tetszett (levágattam állig érőre plusz félfrufru, nem kell brutálisra gondolni :D)... az egy dolog, hogy nem tetszik neki, mert a másik jobban tetszett, meg mert előtte máshogy szokott meg... de hát akkor dobtam volna ki a fenébe, ha azzal fenyegetőzött volna, hogy elhagy meg megver emiatt... gyökerek.


Aztán ott van az a pár lány, aki megcsináltatja, mert trendi, és kb. ha az osztály/baráti kara meg Miley Cyrus a kútba ugrik, ugrana utána. Utána meg bánja ezerrel, mert rájön, hogy rohadtul nem illik hozzá.

2015. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!