Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek hogyan álljak...

Szerintetek hogyan álljak anya ele hogy szeretnék ombre hajat?! (Elég szigorú) Mivel érveljek az ombre mellett? 14éves vagyok.

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha szigorú akkor felejtsd is el inkább. Nem csak hogy rohadt drága megcsináltatni, de 14 évesen nem is lenne túl előnyös valószínűleg a festett haj.
2015. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Igaza van az elsőnek. 14 évesen én is akartam minden hülyeséget (hajfestés, piercing, plusz fülbevaló), persze nem engedett az apukám semmit. Ma már hálás vagyok érte, és én sem engedném a gyerekemnek. A festés nagyon tönkreteszi a hajad, és az ombre különben is kezd kimenni a divatból ;)

21/L

2015. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Már nem divat az ombre..
2015. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Egyik kommentelőre se hallgass, valószínűleg fogalmuk sincs az egyediségről és kukac van a seggükben. Mármint, gyerekek, bocs, de ez az a kor, amikor az ember épp a szárnyát bontogatná, próbálja megtalálni, ki és micsoda. Ha ebben visszafogod, nem jót teszel vele, hiába eteted magad ezzel a baromsággal. Plusz, legtöbben csak saját kárukon tanulnak.


Mondd meg neki, hogy te nem tulajdona vagy, hogy ne fogjon vissza, mert nincs értelme. Szeretnéd kipróbálni, mert miért ne? Ez csak haj, ez csak festék. Ha nem tetszik, nem kell örökre elviselni. Ez nem fog sem neki, sem neked fájni.

És ne engedd, hogy manipuláljon. Az "elég szigorú" szülők kifejezetten hajlamosak bántalmazni a gyerekeket. Ha rajta kapod, hogy bűntudatot kelt benned, az önbizalmaddal szívózik, provokál, kritizál, zsarol, kérd rajta számon. Mint már mondtam, te nem a tulajdona vagy.

2015. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

azt javaslom, hogy kossetek kompromisszumot. nem kell festetned / leszivatnod a hajad veget, hogy ombre stilusu hajad legyen. vegyel a nem reg piacra dobott sunkiss jelly termekbol :


[link]


mutasd meg neki ezen a linken, vagy ezen , hogy milyen hatasa van :


[link]


aztan vitassatok meg, hogy ez neki belefer e vagy sem.

en anno ugy fuztem be anyumat, hogy siman megkerdeztem, hogy festethetem e a hajam. eloszor nem nagyon tetszett neki az otlet, de 1-2 ujra kerdezes utan, rabolintott. 16 voltam

sok sikert

2015. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó 2 kommentelőnek, anyukám csak ezekkel kapcsolatban "szigoru"és az ombre nem megy ki a divatból, mert még mindig meno. Es nagyon sokaknak van.
2015. júl. 13. 21:40
 7/11 Brigócaa válasza:
51%
én 12 évesen rózsaszín melírt akartam a hajamba és lepkés tetoválást a seggemre xD...most képzeld el ha az anyukám ezeket mind megengedte volna....18 éves vagyok de még mindig nem festetem a hajam mivel ha egyszer elkezdem akkor nekem soha nem fog lenőni mivel a fenekemig ér a hajam...gondold végig a dolgokat rendesen!!!
2015. júl. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
állj be te is az egyenhajba, mert az menő és attól leszel egyedi, hogy rajtad kívül a fél világnak ilyen haja van ezaz.
2015. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lol a másik felének meg unalmas természetes. melyik jobb?
2015. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Már nem azért, de ha valami kimegy a divatból attól még lehet szép... Nem mindenkit érdekel a divat...-.-'


Egyébként remélem sikerülmi fog az ombréd :) Én is most szeretnék melíroztatni :D

2015. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!