Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Differin mellett lehet AHA...

Differin mellett lehet AHA hámlasztót használni?

Figyelt kérdés

Nem úgy gondoltam, hogy egymásra kenem a kettőt, hanem hogy hetente egyszer AHA, a többi napon Differin. Szabad így együtt használnom a kettőt?

(A bőrgyógyászom azt sem tudja, hogy mi az az AHA hámlasztó, úgyhogy tőle nem tudtam megkérdezni..)



2015. júl. 14. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:

az kemény, hogy a doki nem ismeri az AHA hámlasztást. : D lehet, hogy érdemes lenne egy tájékozottabb orvost felkeresni.

amúgy lehet használni párhuzamosan a kettőt, ahogy írtad, hogy heti 1 AHA, többi napon differin, ha bírja ilyen gyakran a bőröd és nem lesz tőle hámló, érzékeny. ha mégis, akkor ne kend minden nap, csökkentsd.

csak az a fontos, amit írtál is, hogy ne egymásra kend a kettőt, mert mindkettő elég kemény cucc, egyszerre sok lenne a bőrnek.

megjegyzésként leírom, hogy aha sav után lehetőleg ne használj hialuronsavas krémet, olvastam és tapasztaltam, hogy bepirosíthatja a bőrt. : D

2015. júl. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)

Na jó, lehet, hogy tudja, hogy mi az az AHA hámlasztó, de a BHA-ról nem tudta, hogy micsoda...szóval szerintem az AHA-t sem tudja. Igazából csak azért járok hozzá, hogy felírja a vényköteles termékeket. :D

Meg van egy pattanásfoltokra való C vitaminos szérumom is, ezt lehet ezek mellett használni, vagy már sok lenne?

2015. júl. 15. 00:37
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet, én is használok akneroxidot, ahát, c vitamint.

utóbbit reggelente érdemes fényvédő alá, akár minden nap is lehet, meg persze ha éjszakára kened, akkor is fog hatni.

milyen szérumod van?

2015. júl. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ilyen:

[link]

Amúgy a Differin mitesszerekre és foltelhalványításra is jó, vagy csak pattanásokra?

2015. júl. 15. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!