Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy hogy maradtak még pattaná...

Hogy hogy maradtak még pattanásaim, mikor ma voltam kozmetikusnál? 22/L

Figyelt kérdés
Eddig két alkalommal voltam kozmetikusnál de mindig maradtak azért pattanásaim és nem lett olyan szép sima az arcom. Most is még piros de vannak olyan pattanásaim amik jobban kiemelkedtek de nem nyomta ki őket, hanem ottmaradtak. 5000Ft-ot fizettem és most nagykezelésen voltam. Nem tudom, hogy miért vagyok még mindig pattanásos. Úgy érzem ennek a kezelésnek a hatását se fogom sokáig érezni. Lehet pár nap múlva ugyanolyan csúnya lesz, mint volt, meg így is vannak pattanásaim még. Mit kellene akkor csinálnom az arcommal? Milyen alapozót vegyek ha nagyon fehér, zsíros és száraz vízhiányos a bőröm? Vagy milyen arcápoló termékeket?
2015. ápr. 23. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszed hogy a nyomkodástól varázsütésre kitisztul a fejed? Álmodj királylány.
2015. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kinyomni csak az érett pattanásokat szabad. A többit max bekenni lehet valamivel hogy elmúljon majd... de az ugye nem egy nap alatt múlik semmiképp.

A tinikorból azért már kinőttél, szóval ha egészségesen étkezel meg minden és még mindig pattanásos vagy akkor nem ártana kivizsgáltatni hogy mi okozza. Hormongondok vagy rossz fogak, gyulladás, akármi lehet a pattanások oka.

A kozmetikus nem képes csodákra, és jobban járnál egy BHA krémmel, mint nyomkodással. Hatásosabb.

2015. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
így van, kozmetikus után nem tökéletesen sima bőrrel megy haza az ember, sőt. piros, foltos, látszik rajta, hogy nyomkodták, és akár egy hétig is eltart, mire teljesen regenerálódik. ami kiemelkedik, azt vagy nem lehetett kinyomni, vagy kinyomta, de bedagadt a helye. ez el fog tűnni majd.
2015. ápr. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!