Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van rá esély, hogy elmúlik? 17F

Van rá esély, hogy elmúlik? 17F

Figyelt kérdés

A pattanásos korszakom már eléggé lecsengőben van,jó ha hetente jön egy és azt is alig észre venni,mert pici,de maradtak hegek az arcomon,nem durvák,mert nincs kráter,csak inkább úgy mondanám,hogy piros foltok,nos igazából az lenne a kérdesem,hogy ez elmúlhat-e egyáltalán,és ha igen ,akkor hogyan? Idővel vagy kezeléssel.

Utána néztem már ennek,csak az a baj,hogy sehol sincs egy konkrétum,vagyis inkább mindenhol van,de különbözőek:/ előre is köszönöm<3 jó éjt



2015. júl. 22. 02:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem hegről van szó csak pirosas vagy lilás foltokról a bőrfelszín alatt, akkor azok elmúlnak attól függően hogy mennyire gyorsan hámlik a bőröd. Kémimai hámlasztással fel lehet gyorsítani a dolgot de azt így nyár közepén nem ajánlom mert nagyon érzékeny lesz a bőröd a napfényre és egy leégés sokat ronthat a helyzeten.
2015. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én januárban kezdtem bele egy gyógyszeres kúrába, mert eléggé pattanásos voltam. Még szedem a gyógyszereket és már csak hegek vannak és piros foltok. Ezekre a foltokra van egy gyulladáscsökkentő kenőcsöm. Csak hát nem nagyon szabad a napra mennem, mert a gyógyszer fény érzékeny, és hát csúnyán begyullad az arcom, és csupa piros foltos lesz, de erre is vettem nem rég egy napfédő krémet. Nem olcsók, de szerintem megéri megvenni.
2015. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!