Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Állandóan kipattog az egész...

Állandóan kipattog az egész testem a nyakamtól lefelé. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már régebben is volt ezzel problémám de most főleg 1-2 éve annyira csúnya a hátam a mellkhasom és a válam h már nem merek felvenni egy topot se. Bőrgyógyász semmit nem mond rá csak mosakodót adott amitől még rosszabb lett. Mindent probáltam már. Házilag is tettem rá mindent amit lehet de semmi.El vagyok már nagyon keseredve hogy emiatt szégyenkezek mikor nem is vagyok egy csúnya lány. Mi lehet a probléma? Rendesen fürdök,radirozok meg minden és mégis teli vagyok ezekkel a csúnya helyekkel. Mit lehet tenni? Pláne h az arcomon meg alig van. Zsíros bőröm van ott még is alig van. A dekoltázsomon is virítanak. Megértem h tini vagyok meg ilyenek de azért csak lehetne mérsékelni ezeket. 18/L

2015. júl. 23. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Naturlandos mosakodód van? Ha nem, akkor próbáld ki esetleg ha többet is rátudsz szánni akkor eucerin termék családból válasz magadnak.Sok folyadékot igyál és lehetőleg kerüld a műszálas göncöket.A pöttyeidre meg kenj mézet vegyél fel egy rossz pólót és aludj úgy.
2015. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!