Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha valakinek szép hosszú,...

Ha valakinek szép hosszú, alig töredező haja van (néha vasalja), akkor arról elmondható az is, hogy nagy valószínűséggel egészséges?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam ezt, de nem vagyok benne biztos hogy igaz:D Szerintetek?


Nekem amúgy majdnem derékig érő hajam van.


2010. márc. 7. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát attól, hogy szép valakinek a haja még nem biztos, hogy egészséges is!Ez az én véleményem!Nekem is szép a hajam sztem,de mégis vannak mitesszereim,patijaim!Szóval nem vok teljesen egészséges!


20L

2010. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos! BArátnőmnek is gyönyörűen néz ki a haja, azt hittem (és ő is!), hogy alig-alig van eltöredezve, aztán a fodrász egyből azzal indított, hogy kb. az álla vonaláig törik, jól fog jönni a havi 1-2 cm vágás. Elment egy másik fodrászhoz, ő ugyanazt mondta.
2010. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!