Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Honnan tudod, hogy jól fog-e...

Honnan tudod, hogy jól fog-e állni egy új frizura? 14f

Figyelt kérdés
2015. aug. 4. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
sehogy
2015. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szeretnéd, hogy olyan legyen a hajad, mint amilyet kitaláltál. Meg mondjuk egy jó fodrász se árt...

De fiúként miért foglalkozol ezzel? Soha nem értem. Mindig mondjátok, hogy milyen jó fiúnak lenni csak felkeltek reggel felkapjátok magatokra az első ruhát amit találtok, aztán indulás. Erre már csak azt látom, hogy a fiúk többet kérdezgetik, hogy "jó a hajam?", mint a lányok.

14/l

2015. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen igaz, tényleg többet kérdezik. :)

A másik... neten biztos megtalálod, hogy milyen fejformához milyen haj illik. Illetve egy valóban hozzáértő fodrász is megtudja neked mondani, hogy mi áll jól és frizurát is tud ajánlani.

2015. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sehonnan. :/

Én már szívtam meg így :D

2015. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az arcformád elárulja,hogy milyen áll jól. Na meg egy jó fodrász is hozzád ad a cél eléréséhez:D
2015. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Függ az arcformától, hajadtól is hogy dús vagy alig van, stb, függ stílustól...
2015. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!