Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Miko kezdtetek el...

Lányok! Miko kezdtetek el borotválkozni?

Figyelt kérdés
Màr a legtöbb osztàlytàrsam borotvàlkozik.Nekem is kéne? 13/L
2015. aug. 8. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha már nagy a szakállad vagy a bajszod, akkor igen.


Komolyra fordítva a szót: ha úgy érzed, hogy még nem kell, akkor ne borotválkozz. Az, hogy az osztálytársaid már csinálják, neked nem kötelező. Ha ők vesznek egy házat, akkor te is veszel egyet, csak azért, hogy ne maradj le? Ezen gondolkozz el!

2015. aug. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Az, hogy az osztálytársaid már borotválkoznak, nem jelenti azt, hogy neked is kell. (1-es voltam)
2015. aug. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 14 voltam, amikor elkezdtem hónaljat szőrteleníteni, majd 15 évesen meg minden mást is.
2015. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor kezdtem amikor zavart hogy szőrös vagyok, pl lábat 11 évesen mert fekete dús szőröm volt rajta. Hónaljat is gondolom akkoriban kezdtem. Intim részt meg mikor szexre került a sor...

De húgom most 16 és ő nem szőrös, nem is szőrtelenít.

2015. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem ahogy elkezdett nőni a hónaljamon és a szeméremdombomon a szőr egyből elkezdtem borotválni (12-13 éves lehettem). Csak akkor szörteleníts ha zavar!!! Bár a hónaljkutya nem szép látvány :) Mostanra rájöttem hogy sokkal többet érek a gyantával.. 15/L
2015. aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!