Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú ideig tartó borotválkoz...

Hosszú ideig tartó borotválkozás után, a gyanta használatáról szólna kérdésem?

Figyelt kérdés

Nagyon szenvedek a lábam borotválása után, hiába tusolok előtte, hogy felpuhuljon a bőröm, használok borotvazselét, utána testápolót..egyszerűen viszket, tele van piros pöttyökkel, ráadásul szét is kapartam az egészet, úgyhogy csodásan néz ki. És 2-3 nap múlva már borostás.

Hónaljon nincs ilyen probléma, oda elég egy kis víz is, hamar megvan.

Intim területen se szokott viszketni meg semmi, csak ott nagyon erős szőröm van.

Egyre inkább fontolgatom, hogy elkezdem gyantázni a lábam, meg a puncim.

A baleás hideg gyantaról jókat hallottam, azt próbálnám meg először.

Mit gondoltok? A gyantázástól nem jönnének elő a pöttyök stb..?



2015. aug. 16. 12:38
 1/5 anonim válasza:
Szia! Én balea gyantát használok és teljesen jó! Utána vannak piros pöttyök a lábamon de másnapra eltűnik :)
2015. aug. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!! :) gyantázás előtt szoktál használni bőrradírt, vagy valamit? Utána testápoló?

Intim területen is ezt használod, ott is jó?

2015. aug. 16. 16:17
 3/5 anonim válasza:
Gyantázás előtt hintőpor, utána olaj:) Intim területeken is ezt használom:)
2015. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Max gyenge szőrt lehet hideggyantával kiszedni, nekem 2 szálat nem szedett ki sehol. Még a karomon sem, pedig ott világos vékonyabb szőröm van.

Mondjuk a gyanta szőrbenövéseket okoz, ami rosszabb lesz mint a borotválás utáni viszketés, amit mellesleg az okoz hogy nem használsz utána after shavet meg hidratálót, így elfertőződik és kiszárad a bőröd. 2-3 nap meg nagyon jó eredmény borotva után. Én a helyedben semmiképp nem váltanék gyantára. Ahhoz mindig meg is kell növeszteni a szőrt, mert a rövidet nem szedi ki.

2015. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

#4, igen, azt tudom, hogy a hideggyanták bénák, ezért említettem ezt a baleásat, krémmánián is utána jártam, aránylag jókat írtak róla.

Az after shave kimaradt a leírásból, de leszoktam fertőtleníteni is, a testápoló pedig hidratál.

Szerintem megpróbálom a gyantát, aztán maximum visszatérek a borotvához :)

2015. aug. 18. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!