Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Seprűs a hajam, mit tudok...

Seprűs a hajam, mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani valami jó pakolást, ami esetleg tartósan is rendbe szedi a hajam és nem fog hamar zsírosodni? Így is 2-3 naponta mosom és a frissen mosott hajam is zsírosnak tűnik felfogva. Most festett hajra való helyreállító sampont és balzsamot használok, és argánolajos hajkúrát, de nem ér túl sokat. Nem szeretem, hogy bár viszonylag dús hajam van, de seprűs és könnyen kócolódik (a hajam félúton van az egyenes és a göndör közt). Vasalni, göndöríteni nem szoktam, hajszárítóval szárítani is ritkán. Egyedül festeni szoktam, akkor ha lenőtt.

#seprűs haj #ellen #rendbeszedni
2015. aug. 17. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen :/

És a festéstől még rosszabb, nem tudom milyen szinűre fested, nekem szőkés és világosítottam egyszer, de ha valami sötét színre szoktad festeni megpróbálhatnád valamilyen tápláló festékkel, ami erősíti.

2015. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát most visszaváltottam a sötét hajszínre (ez volt a 2. ilyen festésem), de nem érzem úgy, hogy a festés lenne a baja, mert festetlenül is hasonló gondok voltak vele. :(
2015. aug. 17. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a hajvasaláas segített, attól nem lesz annyira seprűs. Soha nem festettem, szóval arról nem tudok nyilatkozni.

Olvastam a keratinos hajkiegyenesítésről, az megoldaná, de 20.000 Ft.

2015. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A keratinos hajkiegyenesítésről már én is hallottam, csak fogalmam sincs, hogy errefelé csinálnak ilyet, mert kisvárosban lakom.
2015. aug. 17. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire vagy tisztában a hajmosási "szabályokkal". Csak a fejbőrt samponozd, hajvégekre csak a balzsam, pakolás kerüljön. Ha seprűs akkor gyakrabban kell vágni belőle egy használj 100%-os argán olajat minden nap rá. Ne használj szilikonos termékeket. Hajmosás után ne dörgöld a hajad a törölközővel soha. Ne fésüld vizesen.
2015. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!