Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal? Többi...

Mit kezdjek a hajammal? Többi lent.

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és sajnos a hajam gyorsan zsírosodik, illetve olyan rendezetlen, állandóan kócos.Olyan lapocka középig érő barna hajam van, ami enyhén hullámos. Nagyon furcsa. Az iskolában általában felkötve hordom, de azt nem igazán szeretem.Szerintetek mit kezdjek vele?

2015. aug. 23. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha gyakrabban fésülködnél, akkor kevésbé lenne kócos és a zsír is eloszlana rajta, amitől egészséges fénye lenne. Használj zsíros hajra való, mindenféle műanyag cucc nélküli samponokat, de ne mosd túl gyakran, néha elég, ha csak sima vízzel átöblíted (+1-2 nap). A lófarok sem valami hajbarát megoldás, csak töredeznek tőle a szálak. Úgy sejtem, rád férne egy új frizura is, a fodrász ennél sokkal jobb és személyesebb tanácsokat tudna adni.
2015. aug. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
milyen gyakran mosod? mert ha túl gyakran attól is gyorsabban zsírosodik
2015. aug. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
a gyakori hajmosástol nem lesz zsirosabb a hajad, nyugodtan moshatod akar naponta is. a sok fésuléstol meg csak a hajad fog kihullani :) ajánlom hogy vágatsd lejjebb a hajad
2015. aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, semmiképp se mosd naponta!! Jó hülye tanács, nagyon egészségtelen és káros. Ja, igen, fésülködéstől kihullik a haj... Mivel kiszeded a fésűvel a gyenge, töredezett, alapból halott hajszálakat, nagy kár értük. (Ha pedig téped, akkor érthető, de ott már a technikával van a gond.)
2015. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vágd le rövidre, vagy tudok olyat, aki ecetezi a fejét, van külön zsíros hajra való sampon, állandóan kócos ellen hát én még nem nagyon próbálkoztam, zselével, hajhabbal, hajlakkal, na jó, régen azt csináltam, hogy sokáig húzogattam rajta nagyon vékony és egymáshoz közeli fogazatú fésűt, akkor olyan egyenes maradt; hajvasalóm nincs, ja és még fésűhuzigálás előtt raktam rá hajhabot, vagy ilyen kasmírtapintást is ráfújtam még, amitől könnyebb lett kifésülni, de attól még göndörödött, szóval akkor abból inkább a hajhab, bár anélkül is úgy maradt volna, de nemtom, kicsit lehet, hogy jobb volt a hajhabbal/ hajrögzítő hab, de lehet, hogy fényesebb is volt tőle? Ja de nemtom, mert akkor még másik fajta sampont használtunk. Ja és a hajmosást úgy csináld, hogy heti egy vagy kettő azéé legyen meg; és egy mosáskor kétszer habozd -meg öblítsd le a hajad.
2015. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mosd a hajad meg kétszer egymás után és jól öblicsdki akkor nem lesz olyen zsiros es hordj magadnál zseb fésüt mert ha töbször fésülöd akor regenerálodik a hajd, mert ha keveset fésulkodsz az is az is befolyasolhatja a haj zsirosidást ha meg nemakarod álandoan lofarokba rakni a hajad meny fodrászhoz
2015. aug. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!