Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mit kezdjek a...

Szerintetek mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés

Kb két hete azt vettem észre, mintha hullana a hajam. Ez főleg hajmosáskor feltűnő, mikor egyszerre akár 20 szál is a kezembe marad. Érezhetően csökkent az amúgy sem sűrű hajam tömege.

Emellett gyorsan zsírosodik és korpásodik, pedig igyekszem hetente max 2x hajat mosni. Fodrásznál egy hónapja jártam, akkor vágott a végéből. Hosszú hajam van és nem szeretnék rövidebbet. Kb 1 hónapja szedek hajra vitamint, kovaföld, biotin és cink van benne, de nem hogy egészségesebb lenne a hajam, hanem romlott.

Tudtok valami jó terméket ajánlani vagy mit kezdjek már vele? Előre is köszi a válaszotokat!



2015. jún. 3. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
vizsgáltasd ki magad
2015. jún. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én is elmennék a helyedben egy orvoshoz! Viszont 20 szál naponta teljesen normális, átlagban 50-100 szálat veszítünk egy nap.
2015. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet doki lesz a vége. Nem 20 szál naponta, hanem ahogy a vizes hajam szárítom, majd félvizesen kifésülöm egy egész nagy gombolyag jön ki belőle :( Eddig is volt ilyen, de nem ilyen mértékben.
2015. jún. 3. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!