Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nőtt egy kan pattanás a...

Nőtt egy kan pattanás a szemem között. Mit csináljak, ha már a hiszti roham kerülget?

Figyelt kérdés

Soha nem rinyáltam ilyen miatt. De ez a szemem között van, nagy és piros és csúnya, és ami a legrosszabb h ez olyan fajta aminek nincs kivezető nyílása, és csak gyullad, csak gyullad, és csak gyullad befele...:S

Mit cvsináljak vele? Hogyan kezeljem le, h látványos legyen a javulás?

Kipróbáltam már a tojásos-élesztős pakolást, a bőrgyógyász által ajánlott ecsetelőt, a tejes élesztőst, a neogranormont, és azt hiszem h ennyi.

Tnap már a sírással küszködtem a tüklör előtt, na meg ezzel a förmedvénnyel.

Kérlek segítsetek...nagyon kéne.


2010. márc. 10. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Minél többet piszkálod és minél több vackot kensz rá, annál jobban begyullad. Hagyd békén, fedd el korrektorral, lehetőleg gyulladáscsökkentőssel. Vagy esetleg egy pici ragtapasszal. Pár nap és élmúlik, csak ne maceráld.
2010. márc. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
állítólag a paradicsom is lehúzza a gyulladást, tegyél rá fogkrémet mert az meg szárítja a bőrt utóbbi lehet h eléggé csíp! esetleg sima arctonikok, mély tisztítók. :)
2010. márc. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De...ezt nem lehet nem macerálni..:S
2010. márc. 10. 14:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, ismerős. Bőrgyógyász, most. Eltünteti, bár tű lesz a dologban. Viszont nem lesz gáz. Nálam bejött, csak nálam az orrom hegyén lett, szintén csodás volt.
2010. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ha megkérdi miért mentél be, mondd hogy, mert nagyon fáj!
2010. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Jelentkezz be (bőrgyógyász)kozmetikushoz,ő megfelelően lekezeli, s ha lehet, ki is tisztítja. De te ne piszkáld!


Üdv!

2010. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pattanásos vagyok. Garnier Pure-t használom, és nagyon bejött :)
2010. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!