Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináltok a hajatokkal?

Mit csináltok a hajatokkal?

Figyelt kérdés

Sok kérdésem lenne...:D


- MIt raktok a hajatokra?

- Mit szoktatok vele kezdeni? Vagyis milyen frizurákat készítetek? (könnyű, nem kell hozzá sok kézügyesség, akár diy)

- Valami tipp?

-Hol lehet venni ilyen száraz balzsamot vagy mit? (ilyen hintőpor féleség)


Ami a bajom a hajammal:

-Töredezett

-Nem lehet könnyen szétválasztani, durva tapintású.

-Könnyen zsírosodik



2015. aug. 25. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Száraz a hajam, töredezik, gyorsan lelpul, skszor zsírosodik és korpás. Nekem minderre a garnier vagy a shauma samponok váltak be. Balzsamból (kimosható) a Kallos Keratinosát használom, mert festett a hajam és annyira puhává teszi hogy húúúúúú *.* Í(fodrászkellékesbe kapsz;) Nem kimosható, kifésülő balzsamnak a Gliss kur egyikjét használom, de megbántam nem is jó, csak az illata. Hajvégápolónak a Syoss (egyébként utálom a syoss-t, nagy szhar..) olaját használom (rózsaszín) ami annyiraaa jóó, hogy szinte csoda. Szóval igen. Sokfélét próbáltam. A lelapulás és korpák ellen nekem a Herbal essenses hazsnált legjobbaan de már alig találni az üzletekben...


Száraz sampont és nem ajánlom. Több okból.

1. a zsírosodás egy természetes folyamata a fejbőrnek/hajnak. Ha ezt a folyamatot lekenjük vagy befújjuk vagy nem tudom, ilyen vegyszeres, gázos izékkel, annak nem lehet jó vége... egyszer-egyszer oké, de heti vagy havi rendszerességgel túlzás.

2. ha nem megfelelően használod, úgy fogsz kinézni, mint akinek bogaras a feje. Ez a fúúúj kategória, inkább legyen vizes hatású mint poros hatású.


Ha nagyon könnyen zsírosodik a hajad, akkor azt tudom javasolni, hogy tupírral, fonattal vagy kendőt használj kiegészítőnek, ami eltakarja. Próbáld meg, hogy hetente csak 1-2x mosod meg a hajad. Ha sűrűbben, akkor ne csodálkozz, hogy hamarabb zsírosodik. A fejbőrödnek van egy ph értéke, amit a sok szerrel módosítasz. A zsírosodás csak ezt egyenlíti ki.


Egyébként lehet hogy ami másnak bejött, az neked nem fog. Próbálkozz, kérd ki a fodrászod vagy egy bőrgyógyász véleményét. Jaah...majd' elfelejtettem


kremmania.hu oldalra szívesen várunk gyere! :)

2015. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm széprn! Ment a zöld pacsi! :)
2015. aug. 25. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!