Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek szoktak használni az...

Nektek szoktak használni az arctisztítók/tonikok?

Figyelt kérdés

Èn használok arctejet, arcvizet, tonukot ès arcradírt i . Kb 1 ève. Ès őszintèm szólva nem igazán vettem volna èszre hogy javulna is tőle valamennyit a bőröm. Tudom hogy ez azèrt.bőrtípustól is függ. Bár koetikushoz eddig csak fèl èvente jártam, szoval talán oda is sűrűbben el kène látogatni: .

Csak nekem.nem válnak be ezekna kencèk vagy nektek sem? Mert szerintem pènzkidobás:D



2015. aug. 26. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem használ. :(
2015. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nekem nagyon bevált a GARNIER PURE MICELLÁS VÍZ ALL IN ONE :) és hozzá használom a GARNIER PURE ACTIVE EXFOBRUSHER-T ÉS ez a kettő így együtt nekem nagyon szépen bevállt:) viszonylag nem drága termékek,ha engedi a pénztárcád,szerintem mindenképp próbáld ki.
2015. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A pattanásokat nem szünteti meg, az tuti. :/
2015. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem SEMMI nem használ...
2015. aug. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sunshinedoll ***** válasza:

A legtöbb drogériás tonik egy nagy szemét. Sok bennük az alkohol, ami bőrirritáló, szóval nem csoda, hogy egyáltalán nem segít, sőt, gyakran ront a helyzeten.

A Paula's choice nevű márkának nagyon jó, megbízható tonikjai vannak, némelyik olyan szép összetevőkkel rendelkezik,hogy egy szérummal is felér, viszont elég borsos az áruk.

Egyébként én nem használok tonikot, mert egyszerűen nincs olyan megfizethető áron, ami jó lenne a bőrömre, vagy ami ne lenne irritáló anyagokkal telenyomva.

2015. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyedül Balea Med Ultra Sensitive arctisztítót használok, az szépen tisztít és nem irritál. Másra nincs szükség, az alkoholos meg mindenféle illatos, színes kencék csak rontanak a bőr állapotán. Arcradírnak meg heti egyszer kávét használok. Pattanások ellen méz vagy agyag pakolást. Ezek jók.
2015. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hatodik.

a mézmakolást hogy csinálod? simán a méz, és felviszed az arcodra, vagy keversz bele még valamit?

2015. aug. 27. 19:11
 8/11 A kérdező kommentje:
* mézpakolás
2015. aug. 27. 19:12
 9/11 anonim válasza:

azert nem hasznal mert , nincs benne semmi! lasd INCI!

csak kemia cucc! vagy alkohol ami tökre kiszaritja a böröd!

vagy szilikon, vagy köolaj(jol latod!), parfüm, parabene...

ha van idöd nezd meg a neten ez mi!

meg fogsz lepödni!

ezek a drogeria cuccok nem hogy nem segitenek, de artanak a börödnek! teljesen tönkre teszik a hamreteget es a Ph-at a börnek! gondolhatod, ha egy termek olyan olcso akkor mi lehet benne???

en inkabb ki adok kicsit több penzt normalis termekre, ezek meg tovabb tartanak, mert csak egy csepp kell belölük, es a börnek megfelelö , börazonos dolgok vannak benne, Dr Hazi -nak hivjak egyebkent a kozmetikumot, es magyar megbizhato termek!

mert tenyleg 100% bio.

de, mindenki sajat maga tudja..nekem nagyon fontos a hajam, es a böröm! inkabb kevesebb ruhat veszek magamnak..kozmetikushoz is jarok 2 havonta.

2015. aug. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az arcvíz nem annyira, leginkább a tonikok használnak arctisztításhoz
2015. aug. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!