Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gyorsabban öregszi...

Szerintetek gyorsabban öregszik egy nő, mint egy férfi vagy ezt csak úgy mondják?

Figyelt kérdés
Ha meglátok egy 60 éves férfit nem látom fiatalabbnak ,mint amennyi .Sőt,sok még le is van pukkanva.Anyám 62 éves ,és fiatalabbnak néz ki apámnál,aki 60.Igaz apám sokat dolgozik,anyám meg nyugdíjas lett.

2015. aug. 29. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem ez genetika és életmód függő
2015. aug. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem a nemtől függ.
2015. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem nemtől függ. 23 vagyok, sok velem egykorú srác kinéz 30 fölöttinek.. (sajnos). Én meg 18-20nál többnek sosem látszom mások szerint, szóval...

(lány)

2015. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokan szeretnék azt hinni h a férfiak később öregednek, de nem igaz(sőt!!)..egyén függő..
2015. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyet értek.Sok pasi nem ad magára.
2015. aug. 30. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!