Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növesszem meg a (göndör...

Hogyan növesszem meg a (göndör) hajamat? Mennyi idő alatt nő meg?

Figyelt kérdés
Levágattam a göndör hajamat és nagyon megbántam, ráadásul nem is akartam ennyire rövidre :'( Már használok ricinus olajat, szedek egy VIADERM hair perfect nevű gyógyszert szedek és Varga gyógynövényes sampont használok. Ezek jó termékek? Ajánlanátok még valamit? Arra is kíváncsi lennék hogy mennyi idő alatt nő meg a hajam mert most csak összekötve tudom hordani mert tényleg borzasztóan áll :(

2015. szept. 13. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Személy szerint nem nagyon hiszek az ilyen "csodaszerekben", amiket ide leírtál. Inkább egészségesen táplálkozom sok vitaminnal együtt, A-vitamint szedek még külön, ami jó a hajra. A hajnak vannak növekedési stádiumai, ezt most így fejből nem tudom, hogy mik.

Légy türelmes, a hajnövekedéshez idő szükséges! :)

2015. szept. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, nekem us ajánlották az A vitamint. Most használtam nem rég a ricinus olajat és elkezdett tôle hullani a hajam :/
2015. szept. 13. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!