Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen termékeket ajánlanátok...

Milyen termékeket ajánlanátok tiniknek? (egyéb lent)

Figyelt kérdés

Tini vagyok,és ez pattanásokkal jár.Kozmetikushoz nem akarok menni.Milyen termékeket,praktikákat ajánlanátok a bőrömre?Avonból,dm-ből,Rossmannból...bárhonnan

12/L



2015. szept. 16. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szódabikarbóna a legjobb. Egy kiskanállal taszel a tenyeredbe pár csepp vízzel pépesítsd, ezt kend a pattanásokra. 10-15 perc múlva mosd le. Ismételd legalább Hetente egyszer, de ne túl gyakran.

Cizromleve. Egy vattakorongot áztass frissen facsart citromlébe, ezzel töröld át a problémás területet. 15 perc múlva öblítsd le.

Kamillatea pára.

Ne használj kozmetikumokat. Több pattanásos lesz, és még többet fogsz akarni kipróbálni.

Kozmetikus ajánlánlotta a Dermifil pasztát. Dm-ben és Rossmannban is lehet már kapni.

A lényeg, hogy ne nyúlj az arcodhoz koszos kézzel.

2015. szept. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dermofil paszta.

Bocs teloról írok.

2015. szept. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En is evek ota küzdok a pattanasokkal.En is mindent, de tenyleg mindent kipróbáltam,semmi nem valt be!Elmentünk borgyogyaazhoz,adott valami antibiotikumos szart,en sem akartam ilyeneket hasznalni hidd el!De fel ev alatt helyre jött teljesen az arcom.Az egyetlen baj, hogy előtte évekig pattanásos voltam, es most tele van heggel az arcom es ezt nagyon sajnálom, en azt ajanlom, hogy amíg nem késő menj el borgyogyaszhoz, mert a házi szirszarok nem fognak valoszinu semmit hasznalni!Tapasztalatból beszelek,hidd el:)
2015. okt. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!