Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olvassátok el kérlek.. Tudnáto...

Olvassátok el kérlek.. Tudnátok segíteni hajnövesztés ügyben?

Figyelt kérdés
a szitu az hogy tavaly levágattam a hajam. szerettem,imádtam de az a baj hogy a vasaláson kívűl mást nem nagyon lehet kezdeni vele.még copfba kötni sem lehetett. kelkezdtem aztán hagyni hogy nőjjön viszont nagyon lassú nálam ez a folyamat.szeretném ha szép hosszú lenne mert ez a félhosszú vállig érő nem áll túl jól. az én nagy problémám pedig az hogy ha látom hogy nem nagyon nő és szemembe ötlik egy egy szuper hajstílus mint pl ami most van Demi Lovato-nak teljesen elgyengülök és váágatni akarom. d tudom hogy egy idő után megbánnám.most pedig épp az olló határán állok.szóval mivel hallottam mindenféle hajnövesztő módszerről megkérném nagyon szépen azokat akik már próbálták és tényleg szépen s gyorsabban megnőtt a hajuk,árulják el hogy mit kentek rá. nagyon kéérlek csak azok válaszoljanak akik tényleg látványos eredményeket értek el. a rosszalló megjegyzéseget hanyagoljuk.
2015. szept. 17. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de időn kívül még semmi sem hozott látványos eredményt.
2015. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:( na basszus irány az olló asszem
2015. szept. 17. 18:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Ricinus olaj pakolas, allitolag az segit, nekem egy ev alatt rengeteget not
2015. szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Duenna ***** válasza:

Ősrégi bevált módszer:

Rendes hajmosás után öblítsd le ecetes vízzel. Vegyél elő egy fél literes üres kólás flakont, vagy vizes flakont. Tegyél a flakonba egy ujjnyi 20 %-os ecetet. A többit öntsd fel melegvízzel. Ezzel öblítsd le minden hajmosás után az egész fejedet és a hajadat. Törülközővel itasd fel róla a vizet. Vizesen fésüld ki. Semmi mást ne tegyél a hajadra. Az ecet a hajszálakat ápolja, így a hajvégek nem lesznek töredezettek, nem szakadnak le fésülés és mosás alkalmával.

2015. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
deee az cetes víztől milyen szaga lesz?:(
2015. szept. 18. 08:16
 6/11 Duenna ***** válasza:
Amikor megszárad, elpárolog az ecet szaga.
2015. szept. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem szeretnék idegesítő lenni de érdekelne hogy neked ettől nőtt-e a hajad?:D amúgy köszi,feltétlenül ki fogom próbálni!
2015. szept. 18. 12:55
 8/11 anonim ***** válasza:

Sok tippet olvastam a hajnövesztésről, én is használok pár trükköt. Nem tudom, hogy tényleg használnak-e, de nekem "megnyugtató", hogy mindent megteszek, amit tudok. A legfontosabb a vitamindús táplálkozás. Sok gyümi, zöldség és természetesen fehérje. Szedhetsz étrendkiegészítő vitaminokat, vannak direkt szépségápolós vitaminok, ezek közül ár-érték arányban a dm-es Das gesunde plus a legjobb, 2 havi adag nincs ezer forint sem. Megéri beruházni rá. A Bánfi hajszesz is nagyon jó, van a Lady Bánfi szesz, direkt nőknek, hajnövesztés céljából. Nem úgy használom, ahogy az üvegre van írva, mert én nem mosom meg előtte a hajam, csak a kezelés után. A rendszeres fejbőrmasszázs is nagyon jó, serkenti a vérkeringést, és még meg is nyugtat.

Persze ezektől ne várj csodát. Aki azt mondja, hogy ettől és ettől a szertől havi pl. 6 centit nőtt a haja, az nem mond igazat, vagy nem tudja mennyi 6 cm.

2015. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kösziii szépen a tippet!
2015. szept. 18. 17:27
 10/11 Duenna ***** válasza:

7-es kérdező!


A 8-as hozzászóló jókat ír!


Amint írtam: "Az ecet a hajszálakat ápolja, így a hajvégek nem lesznek töredezettek, nem szakadnak le fésülés és mosás alkalmával." Ez azt jelenti, hogy a hajad nem fog gyorsabban nőni, csak azt, hogy nem fog a hajad elszálkásodni, eltöredezni, így látszólag gyorsabban nő. De valójában nincs semmilyen gyors hajnövesztő szer (aki azt mondja, hogy van, az hazudik), csak megfelelő étkezéssel és megfelelő hajápolással védeni lehet a hajszálak végeit, hogy ne töredezzenek le, ezáltal úgy tűnhet, hogy a haj gyorsabban nő. Persze időnként (6 havonta egyszer) vissza kell vágni a hajvégeket olyan 1-1,5 cm-rel, ezt egy fodrász szakszerűen megcsinálja.

2015. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!