Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olvassátok el kérlek.. Tudnáto...

Olvassátok el kérlek.. Tudnátok segíteni hajnövesztés ügyben?

Figyelt kérdés
a szitu az hogy tavaly levágattam a hajam. szerettem,imádtam de az a baj hogy a vasaláson kívűl mást nem nagyon lehet kezdeni vele.még copfba kötni sem lehetett. kelkezdtem aztán hagyni hogy nőjjön viszont nagyon lassú nálam ez a folyamat.szeretném ha szép hosszú lenne mert ez a félhosszú vállig érő nem áll túl jól. az én nagy problémám pedig az hogy ha látom hogy nem nagyon nő és szemembe ötlik egy egy szuper hajstílus mint pl ami most van Demi Lovato-nak teljesen elgyengülök és váágatni akarom. d tudom hogy egy idő után megbánnám.most pedig épp az olló határán állok.szóval mivel hallottam mindenféle hajnövesztő módszerről megkérném nagyon szépen azokat akik már próbálták és tényleg szépen s gyorsabban megnőtt a hajuk,árulják el hogy mit kentek rá. nagyon kéérlek csak azok válaszoljanak akik tényleg látványos eredményeket értek el. a rosszalló megjegyzéseget hanyagoljuk.
2015. szept. 17. 18:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
éértem.hát köszönöm szépen!!!
2015. szept. 19. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!