Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki segítsen. Mit lehet...

Valaki segítsen. Mit lehet tenni ha a hajamba van egy nagy "sirülés", nem tudok egy normális hajat csinálni miatta, valami ötlet? Link alól.

Figyelt kérdés
Milyen stílusú hajat tudnék viselni, amin nem látszik meg esetleg? Mert már annyira elegem van, nem bírom.. Kopasz pedig nem akarok lenni. Link: [link]

2015. szept. 26. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Forgó? Vagy mi?
2015. szept. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, hanem ott elől, van az az érdekes törés, nem egyenes. :/ nem tudok más szót rá, nálunk így mondják, hogy sirülés.
2015. szept. 27. 00:07
 3/7 anonim ***** válasza:

az ott egy forgó.

római haj kevés vax-al.

feléve hogy férfi van a képen,mert nem egyértelmű.

2015. szept. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Férfi van a képen.
2015. szept. 27. 10:46
 5/7 anonim ***** válasza:
De miért baj, ha látszik? Szerintem semmi gond nincs vele.:)
2015. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Engem nagyon zavar, szeretem ezt a hajstílust, de úgy néz ki lekell mondjak róla :s nem tudom normálisan belőni, s idétlenül néz ki élőbe.
2015. szept. 27. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Vasald ki ott
2015. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!