Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy előzzem meg hogy elszínez...

Hogy előzzem meg hogy elszíneződjön a festett szőke hajam?

Figyelt kérdés
Öt napja lett festve a hajam,(le is lett szívatva)szőke ombre nagyon szép világos hamvas szőkébe ment át a vége.Felül pedig természetes sötétszőke hajam van.Nagyon hamvas volt alul szinte fehér.Öt nap alatt 2x-er mostam hajat először a régi samponommal majd beruháztam shcauma hamvasító samponra.Nem szeretném többször szőkíteni ezért is választottam ezt az ombre megoldást,viszont már teljesen más színe lett nem sárga hanem vöröses fénye van egyáltalán nem segített az a sampon.Most még ez is tetszik nem tartom igénytelen hatásúnak,de félek hogy tovább romlik a színe.Mit tudok csinálni vele?

2015. szept. 27. 10:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!