Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrászok által használt...

A fodrászok által használt hajfestékek ammóniamentesek? Vagy csak a boltban kapható színezők, tartós színezők azok?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy amióta nem én festem a hajam, hanem fodrászhoz járok, azóta durvább, szárazabb lett a hajam.
2015. okt. 5. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem a fodrász hibája. Egyébként nem minden szakember használ ammóniamentes hajfestéket, de a legjobbak igen.

Egyébként lehet az oka vízhiány is, emellett használj hajpakolást, az is segít! :)

2015. okt. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fodrászok is használnak ammóniamenteset, de nem minden festék az. Mindenesetre a száraz, durva hajat inkább az erős oxi okozhatja.

Mellesleg amelyik festékben nincs ammónia abban van ugyanolyan hatású másik szer... magyarán az sem jobb semmivel.

2015. okt. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát fura, mert először fodrász festette, akkor nem volt olyan jó. Aztán én, és akkor sokkal jobb volt.

De ugye magamnak komplikált, úgyhogy megint fodrászhoz jártam egy ideig (egy másikhoz) és most megint nem olyan jó a hajam.

Azt hiszem, újra saját magamnak fogom.

2015. okt. 6. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!