Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásos és zsíros...

Nagyon pattanásos és zsíros az arcom, valami mód van rá hogy megszűnjön?

Figyelt kérdés

2015. okt. 12. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
pattanások megszünnek idővel, akine kzsíros a bőre nem lesz olyan ráncos idősebb korába. Örülj enne k:)
2015. okt. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
lehet hogy hülyeséget mondok de nekem tiszta pattanás volt meg zsiros és gondoltam eggyet és tette egy vattára arcszeszt és azota nem is zsiros és alig van néha patanásom és csak este szoktam h suliba nehogy érezzék
2015. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kókuszolaj, lefekvés előtt vattával vékony rétegben felkenve.
2015. okt. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Starbucks22 válasza:
Én Oriflame Love Nature teafaolajos gélt használok, és Garnier szőlős arctonikot majd bekenem az arcom hidratáló krémmel. Ha minden este megcsinálod a három lépéses arctisztító rutint (tisztítás-tonizálás-hidratálás) és megpróbálsz egészségesebben étkezni, sok zöldséget gyümölcsöt enni és naponta legalább 1,5-2 liter vizet meginni, akkor tisztább lesz az arcod és egy idő után eltűnnek a pattanások is! ;) Sok sikert!
2015. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!