Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiként gáz, ha reszelem a...

Férfiként gáz, ha reszelem a körmöm?

Figyelt kérdés
Ha csipesszel vagy ollóval vágom, akkor nem egyenletes, illetve mindig belevágok a bőrbe, ami csúnyán néz ki. Reszelővel ugyan több idő, de szép egyenletes lesz viszont félek, hogy ez nem férfias. Ha ezt elmondom valakinek vagy csak szóba kerül, akkor mit fog rólam gondolni?
2015. okt. 20. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Az emberek 99,9% lexarja.
2015. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátomnak én reszelem, mert próbálom leszoktatni a körömrágásról. Nehogy már ilyeneken parázz, ha valaki ezt gáznak gondolja, az amúgy sem lehet valami okos ember.
2015. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szerint ez gáz, akkor ő az igénytelen. Igazából a tényleg igényes férfiak sokan manikűröztetni is járnak és hidd el ott is használják a reszelőt.
2015. okt. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz!

Ha nem nyilvánosan csinálod vagy nem az irodában, akkor nem gáz :)

2015. okt. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Természetesen otthon. Köszönöm a válaszokat.
2015. okt. 20. 13:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha férfias vagy, akkor reszelt körmökkel is az vagy. Ha meg nem vagy férfias, akkor úgyis mindegy. De kapaszkodj meg, sok férfi manikűrössel teteti rendbe a körmeit. :O
2015. okt. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ettől lesz "nem férfias" valaki. Inkább igényes vagy. És persze úgysem a másik orra előtt csinálod :)

Szerintem rendben van!


L/27

2015. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

dehogy gáz :D

én is szoktam reszelni,

miután levágtam a körmömet, végül igazítok rajta reszelővel

2015. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is szoktam vágás után igazítani reszelővel.

Férfiaknak való borotvás-csipeszes-ollós készletnek is része a reszelő.

2015. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia! Nem gáz" ha reszeled a körmöd.:-) De ha nem reszeled az se baj.:-)Csak le legyen vágva!! Na az már baj,ha nem vágja egy ffi.:-):-)
2016. ápr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!