Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minek festik a hajukat tizen/h...

Minek festik a hajukat tizen/huszonévesek? Férfiként sosem kéne olyan nő, aki festi a haját.

Figyelt kérdés
Ez nagyon érdekel, ennyire miért csúfítják el magukat a nők? Miért nem tudnak természetesek maradni?
2015. máj. 3. 01:55
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
77%

Én speciel azért hogy normális fejem legyen.

Eredetileg sajnos kétszínű a hajam.A fejem tetején a haj fekete.A fülemtől meg már vörös.Szóval én azért festem a vörösre hogy ne csak alul legyek vörös. :D

2015. máj. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
92%

Nekem meg sosem kéne olyan "férfi" aki ez alapján ítél meg:)


Nekem kékeszöldre van festve a hajam, előtte meg piros volt, és a barátomnak mind tetszik/tetszett, meg nekem is, mert így jobban érzem magam. Fiatal vagyok és sok mindent kipróbálok. Na bumm, szerinted valaki a hajszínétől lesz ronda ? :D

2015. máj. 3. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
83%

"Férfiként sosem kéne olyan nő, aki festi a haját."


Beteg egy fszkópé vagy te...

2015. máj. 3. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
97%

És honnan tudod, hogy valaki festi-e a haját? Mert van olyan nö ismerösm, aki 10 éve festi (sötétbarnáról hamvasszökére), de nem lehet észrevenni rajta, sosincs lenöve, és csak egész véleten tudtam meg.

Ha netán a partnered is ilyen lenne, akkor kidobod, ha pár év múlva kiderül, hogy nem eredeti a hajszíne?

2015. máj. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
94%

4-esnek igaza van!

Vannak olyan természetes hatást keltő festékek, hogy nem lehet észrevenni, hogy az egy haj festve van! Kérdező! Rég tévedésben vagy, ha egy festett haj szerint akarsz választani! Ráadásul egyik nő sem fogja azzal kezdeni az ismerkedést, hogy: figyu, nekem festve van a hajam, mit szólsz hozzá? Ugye, nonszensz!

2015. máj. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért, mert őszülök, és nem akarok igénytelenül kinézni...
2015. máj. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 Pálfi Rebi válasza:
69%

Ma már a nők 95% festeti a haját!

Amúgy azért festetjük a hajunkat hogy szépek legyünk...

2015. máj. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
23%
Azért festik, mert ez a trendi. Azt hiszik, hogy ettől szebbek lesznek.
2015. máj. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
10%
Sajnos fontosabb lett a külső, mint a belső értékek. Én sem értem és aggódom miattuk, mert rengeteg rákkeltő vegyszer kerül a bőrükre, a szervezetükbe, ha férfi lennék, nekem sem kellene olyan nő, akiről előre tudnám, hogy nem lesz hosszú életű a sok vegyszer miatt. És ráadásul tényleg, nagyon soknak nem is áll jól az a szín amit választanak, röhejessé teszik magukat.
2015. máj. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
69%

Nem azért festjük, hogy szebbek legyünk, ugyanis egy csúnya ember akkor is csúnya, ha be van festve a haja. Hanem azért, mert tetszik az a szín, szeretnénk újat kipróbálni, jobban érezzük magunkat más hajszínnel.


És szerintem undorító, hogy a huszonegyedik században ez alapján ítélsz meg valakit. Mi lesz, ha véletlenül egy festett hajú nő fog megtetszeni neked? Csak az elved miatt nem jössz össze vele???

2015. máj. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!