Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéket keressek,...

Milyen hajfestéket keressek, ha karamell vagy méz árnyalatot akarok?

Figyelt kérdés
Az egyik színésznő(akinek tetszik a hajszíne és ugyanolyan színek állnak jól mint neki) színtechnikusa nyilatkozta,hogy 'honey,caramel'árnyalatokat használnak.Fodrász festéket szeretnék venni,de nem tudom,hogy milyen kódszámot keressek.A színmélységet tudom, csak az árnyalatot nem.
2010. márc. 17. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a Loreal Casting-ot próbáld ki, igaz ez nem festék, csak tartós hajszínező, de szép színei vannak nagyon. Nekem volt a 634-gyel festve, ez kicsit karamelles ha jól emlékszem, de a dobozokon rajta vannak a neveik, és biztos hogy van ilyen karamell és méz árnyalatú. Most külön reklámozzák is. Csak ajánlani tudom, nagyon jó termék.
2010. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia! Ha belinkelnél egy képet a szinről lehet pontosabbat tudnék mondani! De a casting crame gloss tényleg nagyon jó. Pl a mézborostyán, bár nem tudom arra az árnyalatra gondolsz e. Ha pedig fodrász kellékesben szeretnél venni ott van minta paletta és tudsz választani!
2010. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

honey :

[link]

caramel:

[link]

2010. márc. 18. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!